Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek mi lehet az oka?

Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Múlt éjjel álmodtam. A régi utcánkban voltam, és valahogy felismertem, hogy álmodok. Elkezdtem az utca elejébe futni, hogy akkor most megkeresem a régi kedvesem... hiszen álomban mindent szabad... de akkor egy építkezés állta utamat, ami az utcában volt.. ettől elvesztettem megint az irányítást és már nem abba az irányba ment az álom, amerre akartam volna menni... sőt. Menekültem a dinók elől.


Mi a véleményetek? :D


2013. dec. 14. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A tudatot jelezte, hogy valami gond van, és hogy ebbe az irányba nem álmodhatsz..Hidd el, jobb.Én számtalanszor álmodtam azt, hogy a volt szerelmem újra velem van, és mikor megébredtem..Hát, arról nem beszélnék.
2013. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt én is éreztem... egy munkagép elől húzódtam félre, majd raptorok üldöztek a következő álomjelenetben :/
2013. dec. 14. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!