Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kétszer megálmodtam. Jelenthet...

Kétszer megálmodtam. Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Homályosan emlékszem csak rá, de arról van szó, hogy éjszaka van, és én kopogásra ébredek. Kisétálok a konyhába (látom, hogy a szüleim ajtaja csukva van, ami fura, mert mindig nyitva hagyják éjjelre) és megyek kinyitni az ajtót. Mikor kinyitom, egy ronda boszorkány áll ott, ha jól emlékszem nevet meg mond valamit de nem emlékszem. És itt vége az álomnak.

Ezt megálmodtam múlt héten és ezen a héten is, pontosan ugyanolyan álom mindkettő. Azt olvastam, hogyha valamit kétszer - vagy többször megálmodsz - annak van jelentősége. Szerintetek ennek van? Ha igen akkor mi?


2013. dec. 22. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, semmi jelentősége, csak már rágörcsöltél.


Illetve egy jelentősége van, könnyebb kajákat egyél este :)

2013. dec. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hiszel a mesékben
2013. dec. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
53%

boszorkány.....hát komolyan mondom biztos baromi félelmetes lehet :D

Nekem van pár visszatérő álmom, vicces hogy van hogy évek telnek el visszatérésenként. Jol tudod hogy van jelentősége, de csak te értelmezheted az álmodat.

2013. dec. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az álmokkal az agy a Téged foglalkoztató napi dolgokat dolgozza fel. Talán láttál egy (horror)filmet , és annak hatására álmodsz ilyeneket. Ne aggódj, el fog múlni.:)
2013. dec. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma én is olyanról álmodtam amiről nagyon régen talán egy éve vagy több..

remèlem annak nincs jelentősége..

álmomba is pizsibe voltam kocosan épp ettem a számon morzsa is volt mikor jött két idegen..ma kb ugyanìg nézek ki -nem akarok veszekedést nem akartam mást belekeverni.nem akarom hogy teljesüljön az álom semmilyen formában sem. féltem az álom miatt sokáig majd mikor nem történt meg hónapokig megnyugodtam.de éjjel megint felzaklatott.. :(

nem akarom hogy másoknak is ártson.. majd vhogy megoldom.. isneren milyen-bár első álmomba mellè álltam hatott rám a zsarolàsa..most nem tenném .. ha nekem is ártana a 2vendég sose fordulnék ellenük .. csak a gyerekeket ne bántsák ők sem..

2013. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

12:01-es!

Az álom nem valóság, ne kezeld úgy!

2013. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!