Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez?

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Egyik nap azt álmodtam, hogy öngyilkos lesz a bátyám (kiugrik az ablakon), valami oknál fogva, és anyám még biztatja is, hogy ugorjon ki az ablakon. Ezután felállt az ablakba és

anyám biztatta, és kiugrott... Ekkor kinéztem az ablakon, és láttam, hogy a bátyám ott van a földön.. (mintez úgy történt meg, mintha ott sem lettem volna...) utána sírva keltem föl! Ki tudja, mi lehet ez?


tha én nem is lettem volna ott, még



2013. dec. 24. 20:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó sort ne nézzétek, nem tudtam kitörölni.
2013. dec. 24. 20:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Álomnak hívják XD a válasz ott lesz, hogy mi történt veled azelőtti nap v lefekvés előtt ami hatással volt rád.
2013. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az álomfejtéssel óvatosan kell bánni.

Egy álom jelentheti sok mindent, lehet, hogy épp az ellenkezőjét jelenti, mint amire a logikus gondolkodás következtetne.


Minél jobban tudsz figyelni a valóságos életre, az éber állapotra, annál érthetőbb lesz az álom is.

2013. dec. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. dec. 25. 16:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!