Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert almodtam a volt pasimmal?

Miert almodtam a volt pasimmal?

Figyelt kérdés

Kicsit meglepett, ugyanis tobb mint egy eve szakitottunk, es azota semmit nem tudtam rola, es jelenleg van egy egyeves parkapcsolatom, nagyon jol megvagyunk.

Az volt az almom ugy nagyjabol, hogy felhivott, hogy eljon ertem (jelenleg Hollandiaban el es dolgozik, emiatt is szakitottunk reszben.). De ott ult mellettem a jelenlegi parom, es annyit mondott, hogy majd szemelyesen megmondod neki, hogy felejtsen el.

A kovetkezo amire emlekszem ebbol az alombol, hogy hivott a srac, hogy itt van ertem XY utcaban, a baratom pedig megfogta a kezem es azt mondta, hogy mondjam nyugodtan el neki..

Odamentunk a volt pasimhoz, es kozoltem vele, hogy nem akarok tole semmit, es felejtsen el. A srac megertette, beult a kocsijaba, es elhajtott. En meg felebredtem. Szerintetek?


2013. dec. 27. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert azért régebben csak jártál vele.
2013. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor semmi koze ennek ahhoz ahogyan szakitottunk, vagy hogy tudat alatt felek hogy egyszer csak szembe jon velem az utcan? Tobben is mondtak mar hogy nehany hetre haza jon, de latni sem akarom..
2013. dec. 27. 19:28
 3/4 Apocalypse. ***** válasza:
Egyszerű. Pontosan azért, amiért feltetted ezt a kérdést. Foglalkoztat téged. Gondolsz rá, és mivel azért a pasid volt, az agyad csak nem hagyja, hogy könnyű legyen a felejtés.
2013. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazabol tobb mint ket evig voltunk egyutt, vele vesztettem el a szuzessegemet is, az utolso fel evben nala laktam. Nagyon kotodtem hozza, o volt az elso igazi szerelmem. A kapcsolat vege fele parszor megutott es reszben emiatt is szakitottunk.

Koszonom a valaszt.

2013. dec. 28. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!