Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van folyton ha arra...

Miért van folyton ha arra megyünk busszal gorilla a dombon?

Figyelt kérdés
Arra jöttem rá, hogy ha az álmomban busszal elmegyünk egy szomszédos falu mellett akkor mindig van ott egy domb azon meg egy gorilla, pedig igazából nincs ott se olyan domb se olyan gorilla, más milyen se. Csak egyszerű megszokás, hogy múltkor is volt ott gorilla akkor most is lesz vagy jelent valamit?
2014. jan. 1. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Valszeg szeretnél látni egy igazi gorillát.
2014. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon érdekelnek a gorillák. Nem is szeretnék látni.
2014. jan. 1. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
De mélyen legbelül szeretnél ezért álmodsz vele ugyanis az ember mindig arról álmodik amit a legjobban akar!
2014. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mélyen legbelül? :DD Hát jó de én messze kivül nem akarok szerintem nem is fogok :D
2014. jan. 1. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen mélyen mert tudod van az elmédben egy eldugott rész amihez akaratodon kívül férsz csak hozzá!
2014. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lehet, hogy hibát követtél el, ezt jelentheti a domb, a gorilla pedig a személyiségedre vonatkozhat: ügyesség, jó képesség, ami nem párosul erkölcsi tartalommal; megnyerő, és szélhámoskodásra hajló személyiség.
2014. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó ez értelmesebb válasz volt. :)
2014. jan. 2. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!