Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy a párom...

Azt álmodtam, hogy a párom hullaszállító. Mi volt ez?

Figyelt kérdés
A párom hullaszállító autón dolgozott mint sofőr. Mellette ült az apja és mivel kétszemélyes az autó, én a "csomagtérbe" mentem be, ott volt a halott, de nem láttam a koporsót mert egy dobozba volt benne. A kocsi ajtaja hátul nyitva volt... Mit akar jelenteni ez az álom?

2014. jan. 13. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Párod egy gyilkos csak tagadja
2014. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha-ha. Köszi a választ.
2014. jan. 13. 09:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy hamarosan megfogsz halni még ma ez tuti 100%, az álmok nem hazudnak.
2014. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A párod nekrofil :D

Amúgy csak egy álom, ne foglalkozz vele!

2014. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Apósoddal milyen a viszonyod?

Nem érzed esetleg úgy, hogy ebbe a családba nem tudsz beilleszkedni rendesen?

Nem volt mostanában valamilyen, a szokásostól eltérő élethelyzet a pároddal és a családjával?

A nyitott ajtó egyértelműen azt jelenti, hogy van kiút abból a helyzetből amibe kerültél. A hullaszállító nyilván azt jelzi, hogy a helyzet számodra kellemetlen. A halottat nem láttad, csak sejtetted, hogy ott volt, így részedről ez valamilyen rossznak a feltételezése, sejtése, főleg aggodalom lehet.

Aggódsz valami miatt, ami a pároddal és a családjával kapcsolatos?

2014. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A parom csaladjaval elunk egy hazban, igazabol nem mondanam, hogy rossz a viszonyom az aposommal, inkabb semmilyen. Nagyon maganak valo ember, nem sokat kommunikal. Az volt furcsa, hogy egesz vegig meg se mozdult csak nezett elore, meg sem szolalt, nem is lattam az arcat. Mi a parommal beszelgettunk, o meg mintha ott se lenne. Valamint az is furcsa volt, hogy egy magas helyen mentunk, mellettunk szakadek volt, egy kicsit feltem, mivel nyitva volt az ajto de utana mar nem is foglalkoztam vele.
2014. jan. 14. 12:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat erre a szokatlan tortenesre mondjuk azt tudnam mondani, hogy egy kicsit aggodom, mert az utobbi idoben a csalad minden tagja szinte minden ejjel valami rosszat almodunk. Halottakkal vagy menekulessel kapcsolatosan,valami veszellyel, peldaul. Ez aggaszt, egy kicsit felek hogy valami tortenni fog :/ sot parom is mondta, hogy a munkahelyen is tobbet mondjak, hogy furcsa, rossz almaik vannak. Ezert mar arra is gondoltam, hogy esetleg itt a kornyeken egy foldrenges vagy vmi hasonlo katasztrofa lesz, mert mindenki rosszat erez.
2014. jan. 14. 12:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Az álmokban felesleges bármilyen előrejelzést keresni. Szokj le a késői és mértéktelen vacsorákról, és nem lesznek rémálmaid.
2014. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem eszem sem sokat, sem későn :)
2014. jan. 15. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!