Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban olyan nyelveken...

Álmomban olyan nyelveken beszélek, amiken a valóságban nem?

Figyelt kérdés

A valóságban 3 nyelven beszélek folyékonyan, egyen alapszinten, és kettőn értek, de az álmaimban sohasem ezek fordulnak elő.

Nemrég egy álmomban franciául beszéltem folyékonyan, amin a valóságban egy mukkot nem tudok.

(Tudom, hogy francia volt, mert a nyelvet azért felismerem)


Volt már mással is ilyen?


2014. jan. 14. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt, álmomban folyékonyan beszéltem franciául és spanyolul.

A valóságban angolul és olaszul beszélek folyékonyan.

Te milyen nyelveken beszélsz és milyeneken beszéltél álmodban?

2014. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Magyarul, szlovákul és angolul beszélek folyékonyan, németül alapszinten. Most épp oroszul tanulok. (Feltűnően jól értek, írok/olvasok, csak nem beszélek, mert nehézkesen megy a nyelvtan, hiába van szókincsem)


Álmomban franciául beszéltem.

2014. jan. 14. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván hallottál franciát és álmodban ezért szólaltál meg franciául.Az agyunk megjegyez sok dolgot, amik aztán visszaköszönhetnek álmunkban :) A legtöbb álommal nem kell foglalkozni, nincsen túl sok olyan álom, amikor a testünk üzenni akar nekünk valamit.
2014. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek álomban csak halandzsák, amiket egy adott nyelvként hallasz, ezért ismerted fel a franciát, de magad sem érted. Irigyellek titeket, hogy több nyelven tudtok perfektül. Az én nyelvérzékem nulla, már az angolt is kínszenvedés volt a fejembe verni. Viszont nekem is volt már ilyen álmom, hogy más idegen nyelveken beszéltem, innen tudom, amit fentebb írtam.
2014. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!