Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Igaz az hogy akivel álmodunk...

Szandra_920330 kérdése:

Igaz az hogy akivel álmodunk az amielőtt elaludt rám gondolt?

Figyelt kérdés
Álmodtam a főnökömmel akinél helyesebb pasit még nem láttam és nagyon oda vagyok érte de családja és gyereke van.Néhéz a kedélyállapotán ki igazodni egyszer kedves rendes mosolygós máskor házsártos.Sokat gondolok rá és van hogy vele álmodom.Sokat hallottam erről szerintetek igaz ez?

#álom #főnök #hejes pasi
2014. jan. 27. 11:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2014. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Passiflora ***** válasza:
97%

Nem, ez nem igaz.


Szerintem Te is tudod, hogy azért álmodtál vele, mert Te sokat gondolsz rá, nem pedig fordítva.


Még akkor is, ha Te valamiért mást szeretnél hallani vagy hinni.

2014. jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
"nem
2014. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
1%

Főnökkel nem kezdünk.Ezt szögezzük le.


A kérdésedre én viszont igent irnék.

2014. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Grielean ***** válasza:
95%

Több tucatszor tették már fel ezt a kérdést (és mielőtt engedte kitenni a kérdésed, biztos kilistázott neked is néhányat), a válasz azóta sem változott!

Mégpedig hogy nem, nincs benne semmi igazság, különben nem álmodhatnál olyanokkal, akik már meghaltak, vagy akik azt sem tudják, hogy létezel (például sztárokkal), vagy épp fiktív karakterekkel valami könyvből vagy filmből.

2014. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Ha ez igaz lenne, akkor rám már sokszor gondolhatott Brad Pitt, George Clooney, sőt az Barack Obama is..
2014. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Én is úgy hiszem, nem igaz, de sokszor olyan jól esne azt hinni, hogy tényleg így van...
2014. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azért ha IP alapján megnéznénk az ide beirt reg-eket, nem csodálkoznék ha volna minimum 3 egyező:D


Akkor is igen:DD Tegnap is álmodtam:DD

2014. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem.

álmaink nem mások, mint a minket körülvevő világból érkezett ingerek feldolgozása. minnél többet gondolsz valakire annál több ilyen "inger" raktározódik el az agyadban, a nagyszámok törvénye miatt pedig annál biztosabb, hogy vele fogsz vagy inkább róla fogsz (a vele fogsz azért helytelen, mert nem vele teszed ezt, nincs ott melletted) álmodni. én múltkor egy osztálytalálkozóról álmodtam, ettől még nem hinném, h mind a 20 voltm osztálytársam rám gondolt volna.

2014. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha igaz lenne, akkor az anime szereplők akikkel álmodni szoktam létező személyek. LOL

Ekkora hülyeséget, hogy kérdezhetsz?

2014. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!