Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet vmit? Ha igen mit?

Jelenthet vmit? Ha igen mit?

Figyelt kérdés
Gyakran álmodom vkiről,akibe régen szerelmes voltam, és talán még mindig az vagyok, csak történt vmi (amire most nem szeretnék kitérni)amitől már nem tudom mit érzek,de még mindig azt álmodom,hogy összejövünk,együtt vagyok,csak a hely vagy a szitu változik. És azóta álmodom ezeket,amióta csak ismerem. Kicsit több mint 1 éve.

2014. febr. 4. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem jelenthet semmit.
2014. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Foglalkoztat --> álmodsz róla. Ennyi és nem több, ne keress benne mélyebb jelentést, felesleges.
2014. febr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez azt jelenti, hogy szereted csak a vállalhatatlan súlyod miatt álmodozol csak róla

figyelmedbe ajánlom Péter profi álomfejtőt, aki olyan professzionális, hogy jelenleg is a csillagok és a bolygók állását vizsgálja. de vigyázz vele mert kicsit pedo. a száma:06305120768 kód 666

2014. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!