Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban a nagykanizsai...

Álmomban a nagykanizsai villamossal utaztam. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 17:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyszer én is álmodtam hasonlót, előtte egy hétig Pesten voltam, utána meg azt álmodtam, hogy a dombóvári metrón utazom... Jelenteni nem jelentett semmit, de vicces volt .)
2014. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Attól függ volt e nálad bérlet......
2014. febr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 KovA1963 ***** válasza:

Megy a vonat, megy a vonat Kanizsára... vagy majdnem.

:-)


Azt gondold át miért pont Nagykanizsa - milyen kapcsolatod van azzal a várossal, valamid van, valakid él ott, valamit hallottál róla, valami dolgod lehet ott, valamilyen mulasztásod egy ottani dologgal kapcsolatban.


A másik meg, hogy miért pont villamossal utazol...


A harmadik, hogy mi kapcsolhatja benned a kettőt össze... ha talász metszethalmazt ott a kulcs.


Olyan is lehet, hogy ha Nagykanizsára mennél - villamossal indulnál - és a vonatút valahogy valamiért kiesik... na ennek a miértje is érdekes lehet.


Nem könnyű műfaj álmot fejteni...

2014. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!