Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelentéktelen álom, de miért...

Jelentéktelen álom, de miért visszatérö?

Figyelt kérdés
Megyek a vàrosomban valahova dombnak felfelè.Szokvànyos kõrnyezet,hàzak jàrókelök stb.Tudom hova tartok,ismerös a környèk.(de valósàgban nem tudom hol van)ès egy keresztezödèsnèl nem abba az irànyba megyek ami biztos oda vezet,hanem egy màsikba,amirõl úgy gondolom rövidebb útvonal lesz.Felèrek a tetejère,elèg magasan van,le lehet làtni a belvàrosra onnan.Ekkor màr tudom,hogy megint fingom nincs hol vagyok,de nem vagyok kètsègbe esve,vagy ilyesmi.Àltalàban iilyenkor talàlkozom vèletlen valakivel (ismeretlen fèrfi,de igaziból sem tudom ki az,ès mindig màs,de fèrfi)meg kèrdem töle merre mennyek,hogy ne kelljen teljesen vissza mennem.De közben jót beszèlgetünk.Elindulok amerre mondja,ès ennyi.
2014. febr. 21. 14:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Most màr szerintem ez èvek óta visszatèrö àlom,van hogy kèthavonta,kèrhetente àlmodom meg,rendszertelenül jön.
2014. febr. 21. 14:31
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden állapotra van egy álom. Mondhatni így van. A visszatérő álmok a környezeti tényezők és a te belsőd váktozatlanságára utal. Azt is jelezheti hogy valamin változtatnod kell.
2014. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!