Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt az eddigi legjobb és...

Mi volt az eddigi legjobb és a legrosszabb álmod?

Figyelt kérdés
Miről szóltak?
2014. febr. 21. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Azok az álmok mikor sikerül úgy álmodni, hogy teljesen úgy érzed mintha ott lennél és veled történne, ezekből volt a legjobb és a legrosszabb is.
2014. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

kisebb koromban többször volt rémálmom (a legtöbben üldöztek, és menekülnöm kellett), de a legrosszabb az volt, mikor pestre mentem egy ismerősömmel, elkeveredtem, és azt se tudtam, hol vagyok és merre menjek. akkor sírva ébredtem

legjobbat nagyon nem tudok mondani, talán az, amikor volt barátom, aki mellett biztonságban éreztem magam :)

2014. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Volt benne 3 lány. Ezek közül az egyik elvesztette a fejét (nem szó szerint:D) és megbolondult, teljesen befeketedett a szeme. Ez a fekete szemű lány üldözte a kér másikat. Ők nagyon menekültek mindenhova felmásztak. Aztán egyszer csak utolérte az egyiket a fekete szemű és meg is ölte. A másik csajszi életben maradt, mert felébredtem.
2014. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer azt álmodtam, hogy visszavonták a Rezsicsökkentést(TM). Szörnyű volt :((((((
2014. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a legrosszabb álmom az volt amikor a kisöcsémmel mentem valahova éjjel, aztán már nem emlékszem csak arra hogy egy padon ültünk és egy pasi elkezdte felvágni kisöcsémnek a fejét, aki 9 éves volt akkor, olyan fejet vágott hogy utána egy hétig a sírás kerülgetett, a mai napig elsápadok ha eszembe jut az álom
2014. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legjobb az volt, amit képes voltam irányítani, egy világ tárult fel előttem, és tudtam, hogy álmodom.


A legrosszabb: gyilkoltam, elástam a hullát, és rettegtem, hogy kiderül, és megtalálnak. Ráadásul valami elmebeteg lehettem, mert még abban sem voltam biztos, hogy én követtem el, de végül egyértelmű jeleket találtam erre.

2014. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!