Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit az angol...

Jelent valamit az angol szöveg álmomban? /no way/

Figyelt kérdés

Álmomban fiú voltam és menekültem 2 ember elől. A bal kezemre az volt tetoválva, hogy 'no way' /sose tanultam angolt/ Megdobáltak műanyag vödrökkel, nem tudtam tovább menekülni mindenhol fal volt, és a oldalamba lőttek, de felriadtam ezután. Mit jelenthet?

Köszönöm a válaszokat.

19/L


2014. márc. 5. 23:10
 1/4 A kérdező kommentje:
az*
2014. márc. 5. 23:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha fizikai úton értelmezzük, jelentheti azt, hogy nincs számodra járható út, de ha egy külön kifejezésként, akkor egyfajta formája a ,,Lehetetlen!" kifejezésnek.
2014. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Annyit jelent, hogy kizárt.
2014. márc. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

WoW, what a dream! :-)


Az álmok alapvetőleg pozitívak szoktak lenni, én csak akkor álmodtam rosszat, ha volt valami betegségem.


Az angol kifejezést láthattad pl. egy filmben vagy plakáton valahol, csak akkor nem tudatosult.


Van valaki aki a környezetedben műanyag vödrökkel dolgozik? Az álmok mindig egy megtörtént napközbeni cselekmény folytatásai, "kicsi" túlzásokkal! :-)

2014. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!