Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom? (lent)

Mit jelenthet ez az álmom? (lent)

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, h volt egy mitikus lény: olyan egyszervú szerűség, aztán átváltzott emberré.

Aztán találtam egy kislányt, megkérdeztem hogy hívják, azt mondta Anita. Akkor én egy mágikus filctollal mindenhova a ruhájára ráírtam hogy Anita. Szerintetek mit jelenthet ez az álmom?

18/L



2014. márc. 13. 13:31
 1/1 anonim válasza:
68%

Egyszarvúval álmodni jelenthet nagy ideálokat, reményt és éleslátást egy minket jelenleg foglalkoztató szituációval kapcsolatban. Ez még szimbolizálhat erőt, gyengédséget és tisztaságot is. Ugyanakkor egy másik lehetőség, hogy az egysíkú látásmódunkra próbálja felhívni a figyelmünket egy bizonyos helyzetben.


A mágikus dolgokkal való álmodás jelenthet kreativitást és kíváncsiságot. Viszont az álom üzenheti azt is, hogy egy bizonyos problémát más szemszögből is meg kellene nézni, hogy tovább tudjunk lépni.

2014. márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!