Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom sokat az egyik...

Miért álmodom sokat az egyik exemmel?

Figyelt kérdés

Már 13 éve vége vele, de nagyon sokszor álmodom vele azóta is, mindig azt hogy én kétségbeesve keresem őt, de vagy nem találom meg, vagy ha látom is ő nem lát engem. Nagyon felkavaróak ezek az álmok.

Mit jelent ez, és mit csináljak hogy megszünjenek?



2014. márc. 15. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom anno nagyon fontos volt neked, a részeddé vált, ezért keresheted őt álmodban. Az, hogy ő nem lát téged, arra utalhat, hogy vége van.


Nem tudom, éberen is gondolsz rá?


Szerintem új élményekkel megszüntethetőek ezek az álmok, például ha találsz valakit, aki legalább annyira beépül a lelkedbe. :)

2014. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerinted mit jelent?
2014. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hasonló cipőben járok, bár még "csak" 3 éve van vége. De én akkor álmodtam főleg sokszor vele, mikor napközben is sokat gondoltam rá. Nálam is az elhagyatás jelent meg. Kerestem de nem találtam/nem vett észre/nem figyelt rám, stb... mostanában kevesebbet gondolok rá, nem is álmodtam vele. Ennek örülök, mert engem is nagyon felkavartak ezek az álmok.
2014. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert mem tudtad feldolgozni a szakítást. Nyílván az exeden rajta volt egy csomó olyan érzelmi kötés, amely eredetileg máshova tartozik (apa vagy anyakép).


Kezdj el mandalázni (mandala-rajzolás), vagy menj el egy szakihoz, hogy segítsen neked ezt a kapcsolatot feldolgozni.

2014. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!