Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban elvittek a földönkívü...

Álmomban elvittek a földönkívüliek. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Nem aludtam mert egy totál hülye rémálmom volt. Azt álmodtam, hogy fekszem az ágyon, a sötétben. És hirtelen erős kék fény tölti be a szobát... Aztán lassan kinyílik az ajtó és egy pillanat múlva már VISZNEK IS!!! Végigrángatnak egy folyosón, aztán meg egy asztalon fekszem és egy csomó ijesztő földönkívüli meg akar műteni. Állati nagy burájuk volt meg nagy fekete szemük.

Reggel mikor a barátaimmal az iskolabuszra vártunk azt mondták, h ezek földönkívüliek voltak és hogy ez tényleg megtörtént. Túrót, csak álmodtam a mamám is mondta. De nem hagyták abba és elkezdtem egy kicsit felkaptam a vizet. Nem veszem be. De mégis mit jelenthet ez az álom? Vagy valakinek volt hasonló élménye?



2014. márc. 31. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez azt jelenti, hogy tényleg megtették. Valamit beültettek, egy nyomkövetőt, vagy sperma/petesejt mintát vettek. Ha lány vagy, lehet hogy megtermékenyítetek egy földönkívüli ivarsejttel.
2014. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
JÖNNEK!!!
2014. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az UFO "elrablások" 90%-a bizonyítottan csak állom... Valószínűleg ez is az . Túl élénk a fantáziád vagy túlsokat olvastál;ilyen tört,neteket...
2014. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy álom, vagy alvásparalízis.

Ha ismétlődne, vagy sok ilyen álmod van, akkor érdemes lenne a Madarász u.-i alváslaborba kérni egy beutalót a körzeti orvosodtól, ugyanis ez így betegség.

2014. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt tudod ki tudná ténlegesen megmondani? Egy hipnotizőr, aki képes feleleveníteni az álmaid és a tudat alattid.


Amúgy lehet álom és lehet valóság is. De soka ráfogják arra hogy álom, mert ezek az elrablások tulajdonképpen csak álombeli maradványoknak maradnak meg, hisz törlődnek, vagyis törlik.


Sokaknak van haosnló élményük és sokan állítják is hogy ellopták őket, majd visszavitték.

2014. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ne haragudj kedves Kérdező, de ez nem a South Park 1. évadának 1. részében történt meg? :D
2014. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azt még kihagytam, hogy Cartman-nel történt, azt hiszem :D
2014. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kekszet akarnak
2014. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!