Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom azt, hogy...

Miért álmodom azt, hogy megcsalom a barátom?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt,nekem ő volt az első mindenbe.mégis az álmodom,hogy egy ismerősömmel megcsalom.miért van ez?
2014. ápr. 10. 09:29
 1/9 anonim válasza:
Mert tudat alatt kívánod, felizgat a megcsalás gondolata!
2014. ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Tudat alatt egy nagy r*banc vagy.
2014. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha leheg normális válaszokat kérek!
2014. ápr. 10. 09:36
 4/9 PearlDiver válasza:
Az almaid a tudatalattidat tükrözik, így nem is akkora hülyeség, hogy tudat alatt rib lennél :) de ez nem azt jelenti, hogy ébren is az vagy! Légy határozott, szeresd őt tudatosan, és ne vedd túl komolyan az álmokat. :)
2014. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Tudat alatt titkon kívánod hogy félre kefélhess egy másik férfival! Ez sok nőt izgat, nem tartom ribisnek, ettől még normális nő vagy!
2014. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az ember csak olyanokkal képes álmodni, akiket már látott. Lehet, hogy Te nem is emlékszel rá, mert az utcán láttad egy pillanatra, stb. de csak olyannal vagyunk képesek álmodni. Mivel a gondolataidban el tudod képzelni, hogy mással is létesíts szexuális kapcsolatot és - talán tudat alatt - azzal a másik sráccal tudnád ezt leginkább elképzelni... Hoppá: Talán meg is van a válasz? Érzi ő ezt minden találkozáskor, nyugodj meg...
2014. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
érzi hát a vesédig lát mikor a szemedbe néz..
2014. ápr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na álljunk meg egy polgári szóra! Gondolatainkkal,mint pókháló,mi emberek úgy össze vagyunk kötve. Ezt Müller Pétertől olvastam,de több évvel korábban meg is éltem.Egy lánynak udvaroltam házasság céljából.Egyszer hugára gondoltam amúgy vízszintesen amitöl egy pillanatra szégyenérzetem,kisebb bűntudatom lettTán egy évvel később afférom lett az apjukkal ami miatt kedvesem elbújt.Kerestuk Apja mondta,hogy én keressem a pincéjükban,s mert nem tudtam hól van,mondta kisebbik lányának,mutassa meg azt. Már sötét volt.Kisérőm megszólalt: "most ketten vagyunk engem nem akarsz?" Örültem,hogy sötét van,így nem látta arcomon a megrökönyödést. De arra is gonoltam talán nem is kellett volna szégyenkeznem se bűntudaom legyen a sokkal korábbi szexgondolat miatt.Talán ő gondolta azt mely gondolatot az én agyam vette.
2014. ápr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ez normális, nem kell, hogy bűntudatod legyen miatta. Nyilván más férfiakat is vonzónak találhatsz. Éber állapotban ezt az érzést nem engedheted meg magadnak, ezért a tudattalanba leszorított érzés álomban tör utat.


Egyébként az erotikus álmok sokszor csak szimbólumok, nem szó szerint értendők. Pl. olyan tulajdonsága van az illetőnek, amit magadban keresel, az is kifejeződhet ilyen formában.

2014. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!