Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha 2 hete szinte...

Mit jelent ha 2 hete szinte minden nap ugyanazzal a fiúval álmodok? 16/l

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki tetszik, de nem mondanám, hogy különösebben. Én neki nem tetszek, de annyira nem hat meg, nem is akarok járni vele.

Vannak még rajta kívül, akik bejönnek, és sok fiúval vagyok közeli kapcsolatban.


Viszont az álmaimban mindig ezzel a bizonyos sráccal találkozok.

Kb 5x álmodtam azt, hogy csókolózok vele.

És még azt szoktam álmodni, hogy én közeledni akarok hozzá, de ő lesz*r.


Miért van ez?

Talán tudat alatt zavar, hogy nem kellek neki?

Vagy vonzódom hozzá?

Vagy mindkettő?


Ja és egyébként most pár napja tavaszi szünet van ugye, és én nem láttam őt. Be kell vallanom, nem hiányzik! Más fiúk sokkal jobban hiányoznak, nem érzem azt, hogy látni akarom őt. Aztán reggel mindig meglepődök, hogy már megint vele álmodtam...


Mi ez? 16/l


2014. ápr. 22. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

"Van egy osztálytársam, aki tetszik, de nem mondanám, hogy különösebben."


"Más fiúk sokkal jobban hiányoznak"


Te úr isten. Szerintem azért van, mert már annyi fiúval voltál, hogy aki nem tetszik, de még nem voltál vele, ahhoz is vonzódsz.

2014. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Tetszik neked, szeretnéd elérni de nem tudod és ez tudat alatt zavar. Nála nem vagy a figyelem központjában ezért álomban kompenzálod az érzést ami hiányzik tőle. Ismerem ezt az érzést, de ne vedd etalonnak mert közel sem biztos hogy nálad is ez van.
2014. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Azt jelenti, hogy nagyon be vagy rá indulva.

Agent J

2014. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Serintem próbálkozz be nála! :)
2014. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs különösebb jelentősége. Egyszerűen be vagy indulva, úgy általában, és álmodban ez az érzés az ő arcával kapcsolódott össze. Lehet, hogy egyszer valamiért ő ugrott be, és azóta ez az arc társul a szexuális álmokhoz.


"És még azt szoktam álmodni, hogy én közeledni akarok hozzá, de ő lesz*r."

Valszeg ez sem az ő személyéhez kötődik, hanem a te kétségeidhez, hogy nem vagy elég jó. Szerintem nem vagy elég magabiztos, esetleg egy másik fiúval kapcsolatban nem tartod magad elég vonzónak. Az álomban néha az arcok csak arcok, miközben egy egész más személy a lényeg, aki esetleg ott meg sem jelenik.

2014. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár ez a mondat is megér egy misét:

"Én neki nem tetszek, de annyira nem hat meg, nem is akarok járni vele."


Ugye nem csak saját magadat akarod meggyőzni erről? :)

2014. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Leginkább az önbizalom-hiányosságról szóló tetszik. Mert valóban vannak ilyen problémáim.

2014. ápr. 28. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!