Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában újra álmodom...

Mostanában újra álmodom édesanyám haláltusáját vagy kihantolását. Van ennek valami jelentése? Nagyon nyomasztó és félelmetes.

Figyelt kérdés

Pár napja azt álmodtam, hogy átalakították a temetőt és kihantolták, az urnát apu haza hozta és véletlenül kinyitottam és megszökött belőle édesanyám hamvai.

Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy a kórházba van és a sok kemo miatt nagyon gyenge. Én vele voltam végig. A szemeit kivették, nem tudom miért.

Kicsi voltam mikor meghalt, nem lehettem vele a kórházban, így emlékem sem lehet róla, még is ezt álmodom.

A minap azt álmodtam, hogy felszálltam a villamosra , de nem volt csak egy lyukasztott jegyem, jött az ellenőr, én mutattam neki és ő azt mondta "nem baj, ha nincs jegy-e úgy is mindenki meg fog halni". Egy hippi lány ült, lótusz ülésben a villamos padlóján és hirtelen mintha felrobbant volna, vér volt mindenhol. Akkor megállt a villamos, én gyorsan leszálltam és inkább sétáltam.

Ez az álom is nagyon félelmetes volt.

Jelenthetnek ezek valamit?


2014. ápr. 27. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, méghozzá azt, hogy nem dolgoztad fel édesanyád halálát. (Amiért először is részvétem.)


Egy jó pszichológussal elkezdett terápia során szépen lassan feldolgozhatnád az ezzel kapcsolatos traumát, elengedhetnéd a szorongásokat és megszűnnének ezek az álmok. Édesanyád és az ő halála nem lenne félelmetes árny többé, csak egy szeretett emlék. Lehet, hogy be kel vonni más rokonakat is, akiktől pontosabban értesülhetnél, hogyan is ment el, a gyerekkori bizonytalanság van még mindig benned, hogy nem tudtad, mi történik, csak érezted, hogy valami szörnyű.

2014. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De miért most jelentkezett? Miért 19 év után, miért nem hamarabb?
2014. ápr. 27. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Valami miatt most jött elő ilyen intenzíven édesanyád hiánya. Valahogy kapcsolatban áll a kötődéseiddel. De ez függ attól, hány éves vagy, F v N. Párkapcsolatod van mostanában? Ha igen, milyen? Ha nincs, miért nincs? A családban betöltött szereped nem változott mostanában? Nincs valami érzelmi bizonytalanság az életedben?

Most csak tippelgetek, de a kötődéseid irányában kezd el vizsgálódni.

2014. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt,h mivel kiskorodban,mikor nagy szükséged volt rá vesztetted el,túlságosan közel érzed magadhoz a halált és nagyon foglalkoztat.Ez így van a hasonló ismerőseimmel is.


Az,hogy félsz utazni villamoson és inkább leszállsz sétálni,jelezheti azt is,h bizonyos dolgokat az életben félsz megtenni,valahogy evvel kapcsolatosan,pedig lehet,h meg kéne tenned...

2014. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!