Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy tudatosan...

Azt álmodtam, hogy tudatosan álmodok?

Figyelt kérdés

Reggel jöttem rá, hogy azt álmodtam, tudatosan álmodok. arra ébredtem fel, hogy bármennyire is szeretném odateremteni tanáromat, hogy "játszunk" kicsit...(:pp :$) nem sikerült.

Volt már veletek ilyesmi?

Közelebb vagyok ahhoz hogy átélhessem a valódi tudatos álmodást?

L



2014. máj. 2. 21:25
 1/6 anonim válasza:
Ilyen már nekem is volt.Már mint hogy azt álmodtam hogy álmodom,érdekes dolog elöször felébredni álmomban az álmomból és aztán normálisan is
2014. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés nekem kicsit zavaros volt, de ez vagy egy féltudatos, vagy egy prelucidus álom volt. Szerintem, ha gyakorolsz, egyre közelebb vagy a TÁ-hoz.
2014. máj. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze volt már velem ilyen gondolom túl sokat foglalkozol a témával és annyira szeretnél már tudatosan álmodni, hogy ez megjelenik az álmaidban szerintem képes lennél tudatosan álmodni csak valamiért nem jól csinálod a valóság tesztet. :D
2014. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mindenkinek ment a zöldpacsi.:3

2.! te hozzáértőnek tűnsz:D

mi volt zavaros?:D

szoval...nem ebredtem fel eloszor egy mélyebb álombol egy masik alomba, majd azutan rendesen felebredtem. Hanem egyszer rendesen felébredtem, mint máskor, és kezdett eszembe jutni az álom. Azt álmodtam h iranyitom az almom. olyan volt mintha tudatos lenne. de...nem volt az. álmomban tyukokat teremtettem magam köré (isten tudja mimek xddd)

, stb. de nem tudtam h álmodok. tehat ez akkor mi volt?:D annyira érdekel.. :/ segitsetek!!

2014. máj. 3. 21:05
 5/6 A kérdező kommentje:
mi az a prelucidus álom? :)
2014. máj. 3. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Írd be a googleba, hogy alkotó álom.
2014. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!