Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért álmodom néha azt hogy...

Mért álmodom néha azt hogy visszamegyek az előző munkahelyemre?

Figyelt kérdés

Ott 5 évig voltam de elég szar volt, mostanin 2 éve vagyok és - jó nem azt mondom hogy 100x jobb mint az előző - de jobban érzem itt magam, aztán nemrég mégis azt álmodtam hogy kib...ott mérges voltam ezen a helyen és csak úgy az előzőre mentem vissza dolgozni... pedig oda sose mennék vissza igazából

Csak azt nem tudom a tudatalatti ezzel mit akar üzenni? Hiányoznak az ottani emberek? Nem is nagyon ismertem ott senkit... vagy tudatalatt érdekel hogy mi van velük?!



2014. máj. 24. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:

A tudatalatti nem üzen :D Azt te táplálod mint egy winchestert:D

Én nem igazán hiszek ilyenekben, amit átélsz az kerül tudat alattiba, és annak kivetülése lesz az álmod. Ha meg az emberek hiányoznak, akkor tartsd velük a kapcsolatot.

Szerintem nyugodj meg és élvezd az új munkahelyed!

2014. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!