Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » (Álom fejtőknek szóló kérdésem...

(Álom fejtőknek szóló kérdésem van) Szerintetek mit jelenthetnek ezek a különleges álmok?

Figyelt kérdés
Különös lényekről álmodtam,6 éves korom óta, egészen mostanáig, leginkább egy "tyrannosaurus rex" röl, aki megvédett, valamiféle veszélytől, évekkel később kígyók meghajoltak előttem, és arany színben fénylettem... másik alkalommal 3 barna démon szerű lények kergettek, majd el bújtam, és soha többé nem láttam őket, Szárnyaim voltak, majd több évvel később furcsa ijesztő eseményekkel... majd egy angyallal,aki sírt,és én vigasztaltam, a nevét is megmondta, 2 alkalommal álmodtam róla...

2014. máj. 28. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Hétvégén hasmenésed lesz.
2014. máj. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne higgy a szkeptikusoknak ezek az álmok a jövőt jelentik hamarosan nagy változás várható az életedben.
2014. máj. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak álom
2014. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Túl nagy a fantáziád és nagyon érdekelnek ezek a dolgok.
2014. jún. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi előzménye az álmoknak, csak lettek! Annyira terep szerűen láttam a környéket, mintha normálisan ott álltam volna, egy ilyen lény előtt. Teljesen élő, színes álmaim voltak(Kicsit néha, "mintha kilépnék önmagamból" érzés, már aki "érzett már hasonlót" Csak az értheti igazán, milyen érzés ez!)
2014. jún. 7. 16:54
 6/8 A kérdező kommentje:
,Ja... és azok a dolgok, nem is érdekeltek, míg nem álmodtam róluk! :)
2014. jún. 7. 16:55
 7/8 anonim válasza:
Igen, ismerős ez az érzés. Én is így látom magamat sok álomban. Ilyenkor a tudatalattid gondolkozik, akár tudatodnál van az éppen megjelenő álmod jelentésének, akár nem, mert lehet, hogy nem vallottad be magadnak. Viszont én hiszek az ilyen misztikus, természetfeletti dolgokban, csak kitudja, mi igaz belőle. Bár engem mintha egy amolyan 6. érzékkel áldtak volna meg, amit nem tudok elmagyarázni milyen, csak érzem. Az álom meg jelenthet, szerintem pozitív dolgokat, természetfelettit, többet nem tudok kiolvasni belőle. Bár a helyedben többet érdeklődnék az ilyen dolgok után. Ajánlom keress utána.
2014. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nehéz utána járni, mivel az emberek többsége, nem vevő az álmok megmagyarázására, mert nem gondolnak mélyen bele, így esélytelen...
2014. jún. 16. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!