Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy néha az...

Miért van az hogy néha az álmomban tudom hogy álmodok? És mikor rájövök akkor nem tudok fölébredni bármit teszek is. Elmehetek bárhova, de fölébredni nagyon nehéz. Néha csak úgy tudok hogyha leugrok egy szakadékról vagy megölöm magam.

Figyelt kérdés

#álom #furcsa #fölebredés
2014. jún. 7. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
2014. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az álomból csak úgy szabadulhatsz ha meghalsz, vagy külső behatás történik pl lökés. Olyan mintha esnél és amikor fölébredsz még érzed egy kis ideig az esést
2014. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Túl sok filmet nézel. Egyszerűen arról álmodtál, hogy álmodban tudtad, hogy álmodsz. Vagyis álom az álomban. Nem különbözik semmiben se a többitől.
2014. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem.én tudtam hogy álmodok.Nem egyszerűen azt álmodtam hogy ámomban bármit megtehetek. Irányítottam.Na persze ez a kívülállónak magas,nem értheti.

Bármit megtehettem.Még saját akaratomból megkérdeztem álmomban az embereket viccből.persze azt mondták amire gondoltam,vagy hasonlót,mivel en irányítottam.

2014. jún. 7. 20:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nem nagy cucc nekem is szokott lenni tudatos álmom amikor én irányitok ilyenkor azt csinálsz amit akarsz(perverzségek előnyben ;)) de sajna nekem a repülés soha nem megy...:/
2014. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én általában ha valami nagy hülyeséget álmodok,akkor rájövök,hogy ez csak álom. utána pedig mégnagyobb hülyeségeket csinálok :D ez akkor is hasznos,ha pl rémálmom van. akkor felébresztem magam. próbáld azt,hogy összeszorítod a szemedet,aztán hírtelen kinyitod. nekem ez beválik. vagy mint a filmekben,csípd meg magad ;)
2014. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyszer direkt megcsíptem magam,mert azt mondják hogy nem érzem és komoly nem éreztem belelőle semmit,de aztan mikor lelőttek álmomban na az már tényleg fájt.
2014. jún. 8. 08:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van, de én szeretem. :)
2014. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem nagy szám, sokan képesek erre, ráadásul tanulható. Felébredni nagyon egyszerű, elég ha fixálod a tekinteted (egy pontot nézel sokáig), ezt követően rögtön felébredsz. Azért van, mert a REM fázisban álmodunk, ilyenkor pedig folyamatosan remeg a szemünk. Ha álmunkban egy pontra fixáljuk, akkor a valóságban is fixálódik, ezért felébredünk.
2014. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 #Anna# válasza:

ezt úgy hívják hogy tudatos álmodás :)

nézd meg szerintem : https://www.youtube.com/watch?v=ArssI65OJa4

2014. jún. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!