Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek az álmaim?

Mit jelenthetnek az álmaim?

Figyelt kérdés

Az egyiket ma harmadszorra álmodtam,nem ugyanabban a szituban de a lényeg hogy vagy repülővel utazom a környéken vagy tervezem,röviden ennyi..


A másik az volt de ez már nem visszatérő álom,hogy volt valamilyen cégnél egy ilyen manó vagy kobold szerűség,aki ilyen kiskamionnal jött hozzánk és az állítólag szerencsét hozott és valaki akivel voltam,azzal megitatott valami fűszeres,erős löttyöt amit akkor kevert ki és kapott kétezer forintot amiért megitta,de én nem mertem mert hátha méreg.



2014. jún. 8. 11:53
 1/3 anonim válasza:

a repulo utazast jelent.. pl nyaralas,vagy messzebb utazol.

A masodik pedig lehet hogy valaki ra akar venni valamire de te nem mesz bele mert felsz/tartasz tole..

2014. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az álmok nem objektív dolgok. személyenként mások a jelentései. persze lehet mondani, hogy 'x' dolog ezt meg ezt jelenti, de ez hülyeség. ha mindenféleképpen érdekel ez, akkor keress fel valakit, aki valamellyest komolyabban foglalkozik ezzel.
2014. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Komolyabban nem érdekel,csak kíváncsiság:D
2014. jún. 8. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!