Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodtam...

Mit jelent ha azt álmodtam hogy a mamám (aki már meghalt 1 éve kb) törpe volt?

Figyelt kérdés
Álmomban elmentem hozzájuk, és ott volt a mamám, de törpe volt. Kb 1-1,3méter között lehetett. És azt mondták hogy nem halt meg, csak összement.

2014. jún. 12. 11:50
 1/3 anonim válasza:
hiányzik neked. mikor sorozatosan vele álmodok (4 éve halt meg mégis sírni tudnék egész nap) akkor kimegyek a temetőbe. olyankor egy darabig nincs álom vele
2014. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, nagyon sokszor álmodok vele...temetőbe meg nemis akarok kimenni hozzá :S Nem akarom azt, hogy ha azt mondom hogy megyek a mamámhoz, akkor az a temetőt jelentse..
2014. jún. 12. 19:34
 3/3 anonim válasza:

pedog sajna azt jelenti most már! hidd el azért álmodsz mert ki kell menned, megnyugszol! probáld meg

egyébként én köszönök is neki a temetőben és a fejfához guggolva kezemet ráteszem a földre... sajnos őt már csak ott "látogathatod"a

2014. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!