Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Túl sok álmodásnak van valami...

Túl sok álmodásnak van valami oka?

Figyelt kérdés
Ah a helyzet, hogy uj matracom van, bar nem hiszem h ez szamit, de mar 4-5 ejszaka folyamatosan almodok valamit, meg ha csak rovid idore is pihenek le. Eddig orultem ha kethavonta egyszer almodom,most pedig rengetegszer. Ez baj, vagy van valami oka esetleg?:)

2014. jún. 16. 10:42
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nem baj.. Mert igazából az ember mindig álmodik csak mire felkel legtöbbször elfejti. Szinte én is minden nap álmodok.. Rémálmok ezek vagy csak szimpla álmok?
2014. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A legtobb szimpla alom, de volt koztuk remalom is...
2014. jún. 16. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha zavar szedjél növekedéis hormon fokozót (nem ugyanaz mint a növekedési hormon).
2014. jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ilyen emlékezős matracot vettél véletlenül? :)
2014. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az az oka hogy tul sokat alszol
2014. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Olyan jókat pihensz, hogy képes vagy emlékezni néhány álmodra. Figyeld meg, stresszes időszakban nem fogsz emlékezni az álmaidra....
2014. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!