Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban megö_ltem egy embert!...

Álmomban megö_ltem egy embert! Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Az álmom erre vonatkozó része (kimásolva egy beszélgetésből):

és már megint a régi sulimban voltam, kísért az a hely.

Bent ültünk az egyetlen földszinti teremben, ami a technika terem, és közvetlenül mellette van egy udvarra kivezető üvegajtó, amit sose használtunk, és be volt zárva mindig.

És bent ültünk így este a teremben egy csomó emberrel, valamit partiztunk, és kint meg nagy vihar volt, meg talán szörnyek is.

És volt valami fiú barátom, akivel az egyik hátsó padban ücsörögtem, és mindenki azt hitte, hogy járunk. Aztán odajött hozzám egy srác, és nagyon meg volt ijedve, és volt valami baja, és kérte, hogy segítsek neki, én meg odamentem, mondtam, hogy segítek, megcsináltam neki, akkor megnyugodott, és akkor így hozzásimultam hátulról, elkaptam a torkát, és a fülébe suttogtam, hogy most meg fogom ö_lni, és mondom neki, ő meg "bocs, nem hallom", mondom még egyszer "most se hallom", és akkor megfordította és ráordítottam. Akkor minden ember ránk figyelt, mert meghallották, és a srác megijedt, mert őt ott nem szerették, és mindenki elkezdett biztatni, hogy ö_ljem meg, és én már igazából nem akartam, de kilökdöstek az ajtón a sráccal, és kényszerítettek, hogy lökjem ki azon a folyosóajtón az udvarra. Épp csak kinyitottam az ajtót, a srácot elvitte a szél, és engem meg csapkodott az eső, és hallottam, hogy ordít, és vérzett is. Aztán visszamentem, és azt hiszem, elaludtunk, de másnap már világos volt, és sütött a nap, és én voltam a suliban egyedül, és semmi nyoma nem volt a bulinak, és nem igazán emlékeztem semmire, de megláttam, hogy résnyire nyitva az ajtó, és nagyon megijedtem, és inkább elmentem a másik kijárathoz, és az is nyitva volt, ott mentem ki az udvarra, és a falnál kuporgott egy kb. 10 éves kisfiú, vállig érő, kócos, vértől összetapadt, vörös hajjal, meg zöld szemmel, de kivájták a fél szemét, és át volt vágva a torka, de azért beszélgetett velem lazán, és kérdeztem mi baja van, és mondott valamit, és abból valahogy levágtam, hogy a tegnapi gyerek múltbeli énje (azt hogy?), és olyan furcsán szürkék voltak a fények, meg minden, és féltem, és jött utánam az a gyerek, és meg akart ölni, én meg menekültem.


Visszatérő eleme az álmaimnak az általános iskola, ahová jártam, mind a rémálmokban, mind a szép álmokban.


2014. jún. 19. 17:40
 1/2 VasalódeszkásGyilkos ***** válasza:

1. akkor ez most álom vagy egy beszélgetésből kimásolt rész vagy esetleg egy beszélgetésből kimásolt rész amit megálmodtál??


2. ha sok horrort nézel--> hagyd abba


3. ha úgy érzed, hogy pszichopata hajlamokkal rendelkezel menj orvoshoz


4. ha nem nézel horrort, és nem vagy pszichopata akkor egyszerűen csak ugyanolyan f**ságokat álmodsz mint mindenki más, csak neked az a balszerencséd, hogy emlékszel is rájuk...

2014. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én álmomban kis színes geometriai formákká változtattam az egész osztályomat. Mindenféle hülyeséget lehet álmodni.
2014. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!