Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megöltem a páromat álmomban....

Megöltem a páromat álmomban. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Kettesben voltunk a Tisza parton és beszélgettünk, majd belelöktem a vízbe.Kérte, hogy segítsek. Én természetesen utána nyúltam, néztem rá pár percig, és elengedtem (tudtam, hogy nem tud úszni), hagytam, hogy vigye az áradat. Boldogságot éreztem halála miatt.

Mellesleg mostanában sok a veszekedés köztünk, de nagyon szeretem őt és nem tudom miért álmodom folyamatosan ezt. Légyszíves segítsetek!



2014. jún. 20. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Egy részétől szívesen megszabadulnál. A veszekedős oldalától.
2014. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Jól mondja az első, béküljetek ki, ne veszekedjetek. ;)
2014. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez eddig szép és jó, de mindketten nagyon makacsok vagyunk és a veszekedés általában elkerülhetetlen. Azért köszönöm mindkettőtöknek a választ. :)
2014. jún. 20. 18:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szereted őt igazán legbelül. (vélemény)
2014. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lennék a párod helyében...
2014. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Azért,mert nem szereted őt,de a felettes éned,ami külvilágnak megfelelni akar,nem engedi tudatni veled ezt.
2014. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Te egy igazi fekete özvegy vagy!
2014. jún. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
89%
Szia.eloszor is a viz alomban betegseg.a parod halala pedig azt jelenti hogy tovabb fog anal inkabb elni.te fogol a valosagban " tole segitseget kerni de ezt csak te tudhatod milyen segitsegre lenne szukseged a parodtol?! Szerintem betegssegel kapcsolatban!
2014. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Lehet, hogy az ezotéria részben próbálkozhatnál :) Nem tudom, én hatalmas hülyeségeket szoktam álmodni hehe...
2014. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Előző vagyok, nagyon félrenéztem. Elnézést!
2014. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!