Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy álom mennyire lehet igaz?...

Egy álom mennyire lehet igaz? Már háromszor is álmodtam ugyan azt és félek h meg fog történi .

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 07:52
 1/9 anonim válasza:
68%
Én is álmodtam már ugyanazt többször, mégsem történt meg.
2014. jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az álom nem igaz, kitaláció, vagy valamilyen esemény újraélése.
2014. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A Tengerész ***** válasza:
1.Semennyire. 2.Ne félj!
2014. jún. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Az almokat az agyad keveri meg mikozben alszol.
2014. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Doctor zsozso válasza:

Az olvasottak alapján az előttem kommentelők laikusak és szakbarbárok ebben a témában, én mélyebben foglalkozom vele, így bátorkodok némi alapot közölni: az álmok a tudatalattink üzenete (amelyet az agy saját jelképrendzser használatával közöl) amely valamilyen pszichés állapotra akarja felhívni a figyelmünket, mivel ismétlődik lehet

hogy ez egy pszichés probléma amit meg kellene oldanod minél hamarabb. Természetesen vannak felületes semmit mondó álmok, ráadásul nem is kevés, de az ismétkődés arra utal hogy ez egy mély rétegről származik, szinte biztos hogy nem fog beteljesedni az álom mert az álom jeleket alkalmaz a saját agyas/személyiségednek megfelelően.

2014. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
rossz az az álom? Ha már háromszor ugyanazt vagy hasonlót álmodtál akkor vagy könyv film vagy megtörtént esemény vagy elkövetkező időben lehet megtörténik valami képpen de az utobbi nem valószínű!
2014. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én nagyon is hiszek benne! Ha azt álmodtam hogy kiesett a fogam mindig meghalt valaki a környezetemben,ha pedig azt álmodtam hogy kisbabám lesz akkor a közvetlen környezetemben kiderült hogy babát várnak.
2014. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez velem is megtortent. Azt almodtam hogy babam lesz(pedig meg csak 11 vagyok). Es ra egy kis idore a baratnom bejelentette hogy az anyja terhes. Attol is fugg hogy mit almodsz. Egyszer azt almodtam hogy mamam eljott hozzank es simogatta a kutyankat.(mamam nagyon fel a kutyanktol mert a kutyank tobb mint 60 kg.) Es a kovetkezo nap apum hazahozta a kutyat(a kutya az irodanal lakik) es eljott hozzank mamam is. Olyan is volt hogy tobszor ugyanazt az ijeszto almot almodtam. De egy ido utan elmult.
2014. júl. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Targoncás válasza:
Osztom Doctor zsozso válaszát az álom figyelmeztet hogy valami problémád van megoldatlanul légy hálás hogy nem egyszer figyelmeztetve vagy általában az álmok a következő napok össze rakásából áll vannak jelentéktelen álmok de vannak ojan álmok amire szóról szóra emlékszel na azoknak van értelme próbáld meg fjteni mit üzen neked az álom.
2014. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!