Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ki tudja hogy mit jelenthet?

Ki tudja hogy mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy tudok lélegezni a víz alatt körül vagyok véve sellőkkel és bebörtönöznek mert nincs uszonyom. Egy város volt a víz alatt olyan börtönnel mint a Kis hableányban. Az érdekessége az hogy fiúkkal voltam körülvéve. Mostanában gyakran álmodom fiúkkal mi lehet ennek az oka és mit jelenthet az álmom? Van jelentősége vagy csak az én fantáziám túl élénk?

2014. jún. 28. 16:49
 1/6 Joci_27 ***** válasza:
Ha te egy serdülő korú lány vagy és sokat álmodsz fiúkkal az szerintem normális, kezdesz nővé érni. Ha felnőtt nő vagy és sokat álmodsz fiúkkal az is normális. Ha fiú vagy és sokat álmodsz fiúkkal meg sellőkkel akkor azt hiszem a másik csapatban játszol.
2014. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy jól tippeltél lány vagyok
2014. jún. 29. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Én keresnék egy barátot a helyedben :D Vagyis az én esetemben barátnőt
2014. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az oké hogy egy barátot de nem mindegy milyet :D
2014. jún. 29. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha rám hallgatsz, nem az agyatlan kigyúrt agresszív majmokra mozdulsz, hanem az intelligensebbjére :)
2014. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a környékemen ilyenről nem tudok vagy nem jövök be neki.
2014. jún. 29. 20:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!