Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha a halott nagyapámmal...

Ha a halott nagyapámmal álmodtam, és hosszan, olyan szeretettel öleltem meg, ahogy életemben sohasem, az mit jelent?

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Halott rokonnal álmodni esős időt jegyez. Ha megöleled, úgy, ahogy eddig soha, azt jelzi, hogy ahogy öregszel, ráébredsz, hogy sokmindenben hasonlítotok.
2014. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. júl. 17. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:
nem akarlak ijesztgetni,de ha halott családtaggal álmodsz,akkor meglátogatott téged:) nekem számtalan ilyen esetem volt,pl álmomban bemutatkozott a dédi tatám,akit sosem ismertem......meg m'g számtalan ilyen esetem volt:)
2014. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hm... Még jó, hogy nem bántott :) Biztosan, sokat gondoltam rá mostanában, és azért volt. Ti is sokat gondoltok a halottaikra, még akkor is, ha már rég meghaltak?
2014. júl. 17. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!