Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez a szó mit jelenthet?

Ez a szó mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Álmomban nyomatékosan szerepelt egy név, Már nem emlékszem pontosan, de Lindazia Lindalzia.. Facebookon találtam rá egy nőt, de nem vagyok benne biztos hogy jól emlékszem a névre.. milyen ilyen névvel ellátott dolgok vannak még?

2014. júl. 21. 14:46
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy Lizdália
2014. júl. 21. 14:57
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kérsz tőlünk túl sokat?

.

Mi mondjuk meg, hogy kit/mit takar az a név, amit te sem tudsz pontosan?

2014. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem nagyon van ilyen, még hasonló sem az interneten.. hátha valaki tud valamit
2014. júl. 21. 15:22
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
jegyezd meg hogy amit nem találsz meg az interneten az nem létezik NINCS
2014. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lionkind ***** válasza:
Hát egy név az egy dologra utal amivel álmodhattál szóval csak te tudod megmondani mi az. Az álom mindig az álmodónak szól úgy hogy az megértse.
2014. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy minden megmagyarázhatatlan dologra választ kell keresnünk. Így eltávolodunk attól ami reális, és az orrunk előtt van. Én egyszer arra ébredtem, hogy egy szót, vagy inkább nevet mondogatok magamban, és persze az interneten nem találtam rá a jelentésére. Arra azért jó lett, hogy email fiókot nyitva ezt válasszam a felhasználónevemnek. Így lettem Ziboly.
2014. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"reális, és az orrunk előtt van"

Nem kell valaminek az orrunk, szemünk előtt lennie ahhoz, hogy létezzen és higgyünk benne. :)

2014. júl. 27. 20:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!