Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Hogy kint vagyok az udvaron,tél van,esik a hó,kb. 10 centi van már (imádom a telet,havat,hideget stb.),és a fiú,aki tetszik engem fotóz...nem tudom,számít-e,engem soha sem vett észre,vagyis félreismert (feltételezései és egyik barátnőm miatt),de még egy szót sem beszéltünk...barátnője van


Nem tudom,hogy jelent-e valamit,nem igazán vagyok jártas ebben a témában...:)



2014. júl. 24. 03:07
 1/6 anonim válasza:
Biztos a fiú csodálatára vágysz... De ezt szerintem te is érzed
2014. júl. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem vágyom a csodálatára.Talán csak arra,hogy rájöjjön,hogy félreismert...(én amúgy örülök neki,hogy összejött azzal a csajjal,mert tudom,hogy szereti és boldog :)

De az egész történet,hogy Ő beszélt rá,hogy csináljunk fészbukra új profilképet nekem :D :)

2014. júl. 24. 22:52
 3/6 Daxis válasza:
100%
Az álmoknak igazából nincsenek jelentőségei, mivel az agy egyik mellékfunkciója, amikor az ember alszik, az agya ugyan úgy dolgozik, ilyenkor kerülnek át a rövidtávú memóriában tárolt emlékek a hosszútávú memóriába. Szokták mondani, hogy arról álmodsz amire vágysz, részben ez is igaz, mert alvás közben is gondolkodsz.
2014. júl. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a hó tiszta, friss érzéseket jelent, lehet, hogy valami múlóban van benned, talán egy régebbi szerelem. Az udvar az élet színtere.Azt mutatja, amit a világról gondolsz ( mi az, amit beengedsz, mia az, amit kitagadsz) Ha jól érzed magad az udvarban, akkor elégedett vagy a jelenlegi helyzeteddel. Ha saját madagat láttad egy képen, akkor önismereti problámákkal küzdesz. ( nem tudom, hogy ez most számít-e, mert itt ugye csak fényképeznek) am ha rákeresel google-ban vannak jó oldalok, ahol alaposan kielemezheted magad :D csak írd be, h álomfejtés
2014. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A hó fehér = tisztaság -> arra vágysz, hogy tisztázhasd magad a fiú előtt
2014. júl. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. júl. 25. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!