Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Régebben volt egy fura álmom...

Régebben volt egy fura álmom de nem jutottam vele sehova mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Na szóval úgy kezdődött az álom hogy egy tűzben égő arc megment valamilyen szörnyek/démonok elől, majd felsegített a földről. Majd hirtelen édesanyámmal beszéltem hogy akit gondoz idős hölgy mérges lesz rá mert a belgák a mellék épületben laknak. Hirtelen a belgáknál lettem és sí felszerelésben gyakoroltak síelni a melléképületben. Ezután pedig anyámat láttam amint beszél 4 angyallal amelyeknek kislányos kinézetük volt de félelmetesek is. Egy átlátszó volt egy agyag színű másik 2 nem tudom meghatározni majd hirtelen rám néztek és én felébredtem. ennyi remélem valaki többre jut vele mint én.

2014. júl. 25. 02:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Néha az álmoknak nincs jelentésük. :) De van olyan is, hogy egyedül te tudsz rájönni az álmod jelentőségére/jelentésére. Ha részenként elemezzük, akkor a tűzben égő arc aki megment majd felsegít a földről jelentheti azt, hogy valaki áldozatot tesz azért hogy segítsen neked a való életben, és megment vagy a "belső démonaidtól" vagy valami mástól. :) Az álmod következő része az elég zavaros és valószínűleg azt a részét magadnak jobban tudnád elemezni. :) Az hogy álmodban édesanyád angyalokkal beszélt akik több színűek voltak az jelentheti azt, hogy találkozik vagy találkoztok egy köpönyegforgató emberrel akiben megbíztok de te gyanakszol rá valamiért. :) Nos én erre jutottam :D Persze az is lehet, hogy egyszerűen nem jelent semmit.


Üdv.: Az Időtlen

2014. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike:D
2014. aug. 3. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!