Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az igaz, hogy arról álmodunk...

Az igaz, hogy arról álmodunk aki elalvás előtt ránk gondol?

Figyelt kérdés

Illetve, nemrég olyat álmodtam, hogy amikor belegondolok hogy mi lenne ha tényleg megtörténne...Ez minek a jele?


Van egy lány akit régóta ismerek, neha-neha eljárunk együtt erre-arra. Tudni kell hogy sose mondta hogy hagyjam békén, meg hogy nem jövök be neki, szeret elérhetetlennek tűnni... Ha véletlenül találkozunk van hogy nem szólunk egymáshoz, de ő bámul... Részletezni nem akarom...


Röviden annyi, hogy voltunk valahol, én mögötte voltam...selfie-zgette magát, és direkt úgy hogy én is benne legyek, de én mindig el-el bújtam mögé hogy ne látszódjak...aztán odabújtam az arca mellé, mondtam hogy ide jövök én is, majd elkezdett könnyezni a lány, és szorosan odanyomta a fejét az enyémhez, utána adtam neki egy gyengéd puszit, majd oldalra fordította a fejét, és finoman megcsókolt...amikor az ajkát több másodpercig az enyémen hagyta, akkor is csinált képeket.



2014. aug. 3. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
jó si lenne:D
2014. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én múltkor a Supernatural főszereplőivel álmodtam. Érdekes lenne.
2014. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Basszus! Billie Joe Armstrong tudja ki vagyok!! XD
2014. aug. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
akkor inkább a kiegészítő kérdést tekintsétek a fő kérdésemnek :D
2014. aug. 4. 09:09
 6/15 anonim válasza:
Ömmm, most akkor összejöttél a csajjal?
2014. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Mert nekem nagyon úgy tűnik :D
2014. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem! ezt csak álmodtam :)
2014. aug. 5. 09:01
 9/15 anonim válasza:
Ez, hogy ezt álmodtad csak annyit bizonyít hogy neked bejön ez a leányzó. De az hogy neki is Te, hát ebből az nem derül ki, mármint az álmodnak semmi köze ahhoz hogy mit gondol a lány elalvás előtt....
2014. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

cuki az álmod,de ez csak egy hülyeség amivel etetik azokat a szerencsétleneket akiknek nem jött össze a fiú/lány....

Egy ideig reménykedtem benne,de már tudom hogy f_szság..

14/L

2014. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!