Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom azt sokszor,...

Miért álmodom azt sokszor, hogy vége lesz a világnak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Írok rögtön két példát. Az egyik az, amikor sétálok 3 családtagommal az utcán, és egyszer csak látjuk, hogy az égen feltűnik sok száz, talán ezer repülő idegen tárgy. Mi elmenekülünk egy házba. Várva az eseményeket, kinéztünk az ablakon, és csak azt láttam, hogy sok-sok (talán ember) fegyverekkel közelítenek a házak felé, és mindenkit megölnek, vagy elvisznek.


A másik, az pont ma éjszaka történt. Álmomban volt egy katasztrófa, ami semmiben nem tett kárt, csak az embereket tűntette el valahogy . Körülöttem mindenki eltűnt, és elindultam, hátha találok valakit, aki még él. Az volt a legszörnyűbb az egészben, hogy a családtagjaim mind elhunytak/eltűntek. Végül is találtam egy embert, és ketten indultunk tovább, de arra már nem emlékszem , hogy találtunk-e még valakit. Mindenesetre nagyon megviselt ez az álom is.


Most ez a kettő jutott eszembe, de volt már sok hasonló.


Lehet ezeknek valami jelentése?



2014. aug. 11. 16:46
 1/4 anonim válasza:
Én 2 hete minden éjjel német focistákkal álmodok. Na, akkor ez mi? :)
2014. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden álom jelent valamit. A megfejtés leginkább Rád vár!

Te ismered az életed...

2014. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Igen is lehetnek és vannak is jelentései! Ahogy olvastam az írásodat, köze lehet az álmod egy háboruhoz, vagy egy előrejelentő katasztrófához a környeztedben. Mint ahogy már azt tudjuk a Biblia szerint az utolsó időket éljük, ami azt jelenti nincs messze a világvége. A világ tűz által fog elpusztulni, amit maga az emberiség tesz és hoz létre. Már láthatjuk is mennyi háboruk vannak szerte a világon, és ennek ahogy látom nem lessz vége, hanem tovább fog fajulni, és soha se lehet tudni, hogy mikor következik be nállunk is. Manapság már többet lehet hallani a keresztények üldöztetéséről is, hidegvérrel megölik őket csak mert nem a kívánt vallást követik. Sokaknak jelennek meg álmaikban hasonló történetek melyeknek nem érteni a jelentését, csak miután megtörtént valami, összerakják a képeket, hogy igen, ez meg volt nekik jelentetve. A második álmod amit írtál, az hasonló az elragadtatáshoz, amikor lezárul az Úrnak kegyelmi ajtaja és elküldi az Ő angyalait, hogy vigye haza az Ő híveit, ami bizonyára meg fog történni, és csak néhányan maradnak meg. Köztük sokan meghallnak és sokak elragadtattnak az ő Atyjukhoz. Az álmaid jelentései a véget jelzik előre, ezért is "(Mt 24,44)Azért legyetek készen ti is; mert a mely órában nem gondoljátok, abban jő el az embernek Fia."
2014. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Általában rögtön elhessegetem annak a gondolatát, hogy egy-egy álomnak lehet jelentése. De amikor ennyire sokszor történik, hogy ehhez hasonló dolgokat álmodok, akkor elgondolkodom egy kicsit.

Remélem egyszer egy jobb világ is eljön, nem csak ez a sok borzalom vár ránk ...

2014. aug. 12. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!