Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vannak gyakran ilyen...

Miért vannak gyakran ilyen vontatott, szenvedtető álmaim?

Figyelt kérdés
Gyakran álmodok olyan álmokat, ami hosszú (szerintem 1óráig is eltart) és nagyon szenvedek benne általában :D Tipikus, hogy van egy helyszín, és állandóan veszélybe vagyok, vagy menekülni akarok el onnan, de sosem tudok. Mindig elkapnak. Az álom rendkívül hosszú, és általában befejezetlenül ér véget, ugyanis menekülni nem tudok, csak felébredek. Olyan is volt már, mikor álmomban nagyon fel akartam ébredni, és sikerült is, de szintén az álmomban ébredtem fel. Na végezetül annyi, hogy az ilyen álmokból alig várom hogy egyszercsak felébredjek..
2014. aug. 23. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Több oka lehet.Talán félsz, vagy zaklatott vagy, esetleg egyéb lelki ok, vagy túl vagy fáradva, stb, mikor elalszol?

"De lehet az is, hogy félálom szerű állapot ez.

fel akartam ébredni, és sikerült is, de szintén az álmomban ébredtem fel."

Ez pedig a téves ébredés állapota, ami valóban elég idegesítő és nyomasztó tapasztalat lehet.

Azt gondolom, változtatni kellene az alvási szokásaidon és a fekhelyeden, hátha segít.

2014. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek a szokásos frusztráló álmok... én már figyelembe sem veszem, ha valami ilyesmit álmodok.


Vagy azért keletkeznek, mert (emberiségszinten) degenerálttá/degenerálódóvá vált az életformánk, vagy valakik/valamik generálják a háttérből. Kb. a szemmel nem látható tartományból.

2014. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam amúgy pont tegnap éjjel volt ilyen, egy testileg-lelkileg fárasztó, hülye nap után!Ráadásul a "nemszeretem szobában" kellett aludnom, mert vendég jött, így persze hiába voltam hulla fáradt és nyűgös, nem tudtam igazán nyugodtan aludni.Aztán jöttek a hülye, gyötrő álmok, meg az ilyen téves ébredések.Aztán arra ébredtem, hogy rosszul vagyok.Hát, pocsék éjszak volt mondhatom, ismerős, amit írsz!
2014. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!