Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alvásparalízis közben mennyire...

Alvásparalízis közben mennyire tudom irányítani, mozgatni a testemet?

Figyelt kérdés

Fórumokon olvastam hogy csak a szememet tudom mozgatni.

Pislogni tudok közben?



2014. aug. 29. 02:40
1 2
 1/11 Spilerke ***** válasza:
Kb semennyire alvásparalízis közben az ember nem tudja még a szemét se kinyitni, ahogy egyetlen porcikám sem tudja mozgatni pont ez a félelmetes benne.
2014. aug. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Spilerke ***** válasza:
Ezt akartam írni: "...ahogy egyetlen porcikáját sem tudja mozgatni"
2014. aug. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor az alvásparalízis-t átélt emberek közül néhányan miért mondják azt hogy halucináltak, ha nem tudják kinyitni a szemüket?
2014. aug. 29. 20:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Testedet tuti nem tudod mozgatni, gyerekként - jó régen volt már - volt párszor alvásparalízisem és hiába próbáltam megmozdulni, akár csak a kisujjamat megmozdítani, nem sikerült, míg a paralízis el nem múlt.


Bár ebben már nem vagyok biztos, de szerintem pislogni sem tudtam, csak meredtem a sötét szobára és próbáltam megmozdulni.

2014. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ööö, most nézem hogy közben kérdeztél. Hát az én szemem mindig nyitva volt. Hallucináció annyi volt hogy mintha sötét alakok sétáltak volna a "szemem sarkában", rájuk nézni nem tudtam.
2014. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Spilerke ***** válasza:
100%

"Akkor az alvásparalízis-t átélt emberek közül néhányan miért mondják azt hogy halucináltak, ha nem tudják kinyitni a szemüket?"

Hallucinálni csukott szemmel is lehet. De olvastam fórumokon, hogy van aki tudja mozgatni és van, aki egyáltalán nem. Nekem volt már alvásparalízissem én még a szememet sem tudtam kinyitni, nemhogy mozgatni azt így nem tudom, hogy ez mennyire igaz.

2014. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 29. 22:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem pont a napokban volt, hosszú idő után megint.

Éreztem, ahogy valami megfogja a bokáim és tiszta erőből lehúz az ágyról. Mivel tudtam, mi a helyzet, próbáltam az oldalamra fordulni, mert akkor ez meg szokott szűnni, megfordultam, de megint elkezdett húzni...aztán rájöttem, hogy csak gondolatba fordultam meg, igazából nem :D Érdekes volt, szerencsére már nem félek tőle, mert ismerem a jelenséget, de kinyit nem tudtam a szemem.

2014. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elvileg az a lényege, hogy ne tudj mozogni.


U.I.: Csak nekem nem volt soha? Én legmélyebb álmomból is képes vagyok rá, hogy megmozdítsam a testem (ha olyan az állom).

2014. aug. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semennyire, viszont pislogni tudsz. Felvettem magam kamerával. Nagyon durva. :D
2014. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!