Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Már máskor is álmodtam ez, de ma ismét ezt álmodtam.

Amire emlékszem az az, hogy egy akciófilmbe illik ahol egy Bruce Willisre hasonlító alak van . Egyszer csak vmi miatt menekül a rendőrök elől az autópályán,majd letér vhol az útról és egy erdőben folytatódik az üldözés, ahol letér egy elágazásnál az egyenest vezető útról és egy pihenőnél vagy nem is tudom, hogy hol áll meg, de azt tudom, hogy volt ott egy tó is és nem a parkoló részben állt meg hanem olyan helyen ahol nem lehetne és szóltak is neki, de ő úgy tett mintha nem értené. Eztán jöttek a barátai (5en) is és megebédeltek, de ott már nem tette azt, hogy nem érti amit mondanak neki. Ezután egy kis rész kiesik. Ezután éjszaka van már és egy ,,házban" vannak ami szinte úgy néz ki, mint egy raktárnak az eleje, mert itt nem volt fal. A ház előtt egy csomó ember és kommandós rendőr volt. A rendőrök azért, hogy ,,lemészárolják" őket, az emberek pedig azért, mert a merénylet után a házban lévő dolgokat elárverezik. Az házból mind a 6 főszereplő kijött a házból vhogy, de azt nem tudom, hogy hogy és a rendőrök kezüknél fogva visszaviszik őket. Velük megy egy rendőr és megnézik, hogy nincsen-e náluk fegyver és egy szerszámos ládába talál egy apró kis fegyvert és megkérdezi egyik kollégáját, hogy neki is van-e ilyen, aki igennel válaszolt. Ezután az egyik áldozatjelölt kilőtte a rendőrökre tartva a fegyvert a töltényeket, majd ezután a főhősnek a barátnője épp wc-n volt a ő mégis bement hozzá, hogy még egy utolsó csókot kapjon tőle. Ezután pedig a rendőrök tüzet nyitottak és ahogy csak tudták lőttek be a házba ahol volt még 1 vagy 2 kisgyerek. Ezután vége...


2014. szept. 14. 10:24
 1/1 anonim válasza:
Berényi Miki
2014. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!