Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek lehet különösebb jelenté...

Ennek lehet különösebb jelentése, főleg ha nem először álmodok hasonlót?

Figyelt kérdés
A történet a következő: szoktam álmodni egy férfivel, akivel anno jó viszonyban voltam, majdnem lett is belőle párkapcsolat. Ez már jó régen volt, sőt, régóta már nem is beszélünk egymással. Mégis ha álmodok vele, az többnyire azt takarja, hogy ott vagyok náluk, ő közeledni próbál, engem nem tölt el jó érzés a közeledésétől, mégis az álom végén vagy megöleljük egymást, vagy pedig úgy ülünk egymás mellett, mint egy boldog szerelmespár. Közben úgy álmodom meg a dolgokat, olyan részletességgel, hogy pl a házuk küllemét is meg álmodom, plusz még a családtagjaival is olyan viszonyban vagyok álmomban, mintha régóta ismerném őket, holott személyesen még egyik családtagját sem ismerem, és még náluk sem voltam. Az a dolog apropója, hogy időközönként ez az álom megismétlődik. Lehet ennek valami jelentősége? Aki erre tud értelmes magyarázatot, az legyen szíves kifejteni, mert nekem ez már nagyon furcsa. Ha lehet privátban! Köszönöm. :)

2014. okt. 6. 08:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ilyeneket àlmodok azzal aki törölt mindenhonnan..elbeszéltünk egymàs mellett :(
2014. okt. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!