Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Miért fordult ellenem mindenki, néha aljas módon?

Figyelt kérdés

Otthon vagyok egy barátommal és a tv-t nézzük. Egy volt lány osztálytársam mondja hogy beugrana pár órára úgyis rég találkoztunk.amikor csöngetett mondtam h 1perc. Amikor elindultam lefele, láttam hogy egy másik vt oszt társam is ott van. Megölelném, hogy 2éve láttam stb, de mondta hogy csak pár órára van mert egy srcácra várnak de késik. Flegmán megy a házba és letelepednek egy szobába. Oké nemérdekelt... Konyhába anyám 2 másik emberrel beszélget valami komoly témáról (hangvételmből gondoltam).


Szobámba mentem. Gamarosan anyám bejön és mondja hogy meg kell halnom, de teljesen mindegy mert csak álom ez. Én hitegetem hogy ez nem álom és nem akarok meghalni. Kimegy a konyhába. Addig én gyorsan kifutottam a házból, és a főút felé futottam.

Telefonom nem volt nálam, pénztárca se csak a kulcsok.

Láttam hogy elidult anyám kocsival. Félhomály volt, így egy padra feküdve próbáltam elbújni. Anyám észrevett... Fura volt hogy a kocsink zöld volt a piros helyett. Futottam tovább, de találtam egy ilyen lebegő deaszka félét, amire rááltam és hajtottam magam mint gördeszkával. Csak sokkal gyorsabb voltam. Össze vissza kanyarodtam az utcákon hogy lerázzam. Ez sikerült is nehezen.gyorsan bementem egy házba. 3csaj van ott. Mondják teljesen kedvesen hogy üljek le a kanapéra. Le is ültem. Jól néztek ki. Elkezdett az egyik simogatni, és benyút a gatyámba. Engem nem zavart :3 de a többiek lefogtak, ő meg megfogta a műherém(sajnos az egyiket rák miatt elvesztettem), és elkezdte húzni és szorsította, és nagyon rossz volt. Mondtam hogy hagyja abba!!! Abbahagyta, majd a rendeset fogta meg. Kértem hogy ne csinálja!


Egy krapi bejött és elküldte a lányokat. Gyorsan felkaptam a deszkát, és menekültem tovább. Kint voltak táblákon hogy engem köröznek. Lementem földalatti járatokba hogy ott haladjak tovább. Nyugodtan haladtam, de valahonnan elkezdtek lőni rám. Kiszélesedett a csatorna, többször elágazott. Menekültem de televolt csapdákkal. Amikor már majdnem feladtam, eljutottam egy kanyarhoz, aminek a végén egy ajtó volt. Kinyitottam és egy házba voltam. Ott volt egy ismerős, aki fűvel kínált. Soha nem füveztem még, de rávett hogy próbáljam ki.

Ezután mondta hogy már van még egy ok hogy elkapjanak engem. Kimentem a házból, és feltűnt hogy az utcánkba vagyunk. Az a krapi aki segített ott ált a ház mellett. Odamentem és mondtam hogy minden kárt kifizetek. Mondta hogy nem kell. Én ragaszkodtam hozzá. Egy járőr kocsi lassan közeledett. Mondta hogy álljak vele szembe és beszélgessünk hogy ne vegyenek engem észre. Így tettem. Amikor meglátott a rendőr, megáll, kiszáll. Mondom hogy még simán elmenekülhetek. Erre hogy legyek nyugodt nem lesz baj. Erre a rendőr fegyvert fog rám hogy ne mozduljak, majd a krapinak megköszönte hogy segített elfogni. Mondja hogy lassan tegyem le a deszkát. Le is hajolok, amikor megijed, és feltartja a kezét. Hátra nézek és ott van 2 fegyveres... Egy épületben vagyunk egy lány akivel nyáron kavartam, elsétál mellettem, rám se nézett. egy iroda szerű hely ez. itt mászkáltam, míg fel nem ébredtem


2014. okt. 7. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, ha álom volt?

Legalább átélhetsz olyan dolgokat, amiket a valóságban nem is álmodsz.

2014. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!