Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Talán egy hónapja, amikor...

Talán egy hónapja, amikor átmentem egy forgalmas kereszteződésen hirtelen elvesztettem magam felett az irányítást, megálltam, és álmodtam! A saját halálomat láttam. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Szóval zebra hiányában a kétszer négysávos autóúton átmentem (Boráros tér) és egy kis járdaszigetnek nem mondható valamin megálltam, és elvesztettem magam felett a kontrollt, nem tudtam mozdulni 5 másodpercig, és a saját halálomat láttam, amint elüt egy autó egy hasonló kereszteződésben! Azóta ugyanilyen helyeken ugyanígy járok, mindig körültekintő vagyok, de annyira parázom mindig. Most például reszketek, pedig otthon ülök. Megőrültem vagy van ennek egy logikus magyarázata is?

2014. nov. 22. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ott van zebra és aluljáró is.
2014. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Máskor keress zebrát, a Borároson is van. Aluljáró is.


Annyit jelent, hogy magad is be vagy parázva, mert tudod, hogy hülyeséget csinálsz az életveszélyes szlalomozás közben.

2014. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Legoman ***** válasza:

Nem őrültél meg csak megijedtél.

Ez az álom figyelmeztet téged, hogy légy körültekintőbb és figyelj jobban, mert könnyen gondod lehet, nem csak az utakon.

2014. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszer történt, ne foglalkozz vele. Pihend ki magad.

Ha baj is volna, akkor személyiségzavar és nem szellem.


Félsz a haláltól?

2014. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Azóta ugyanilyen helyeken ugyanígy járok..."

Mazochista vagy, hogy keresed az ilyen veszélyes helyeket?

2014. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Legoman ***** válasza:
Nem úgy értette azt a mondatod, hogy ő megy arra a helyre. Hanem mikor, olyan helyre téved, mert arra van dolga, akkor mindig ez történik vele. :D
2014. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!