Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halállal, temetővel, koporsóva...

Halállal, temetővel, koporsóval álmodni mit jelent?

Figyelt kérdés

Már másodjára álmodtam azt, hogy temetőbe visznek engem, meg koporsóba akarnak fektetni. Mit jelenthet ez, nem tudok róla, hogy bármi súlyos betegségem lenne?!

Egyértelmű, hogy az álmokban az én halálomról van szó...

Trollok kíméljenek a válaszadástól!



2014. nov. 29. 14:53
1 2
 1/13 Legoman ***** válasza:
Megakarnak téged változtatni, hogy egy új fejezet nyíljon az életedben, vagy csak hogy egyszerűen jól érezd magad.
2014. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:

Akkor miért rossz a hangulata ezeknek az álmoknak, ha pozitív dologról van szó?

2014. nov. 29. 14:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem a démonjaid egy öngyilkossàgba akarnak kergetni
2014. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Eszmeràlda meggyógyult màr nem vak de basszus most meg magàba beszél ..
2014. nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Legoman ***** válasza:
Mert a tudatalattid így látja a legegyszerűbbnek közölni az információkat. Mindenkinél máshogy közli. :)
2014. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincs minden álomnak jelentése...
2014. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Legoman ***** válasza:
De de. Ha nem lenne üzenete az álomnak, nem álmodnánk. Mivel a tudatalattid nem tud napközben üzenni neked, ezért mikor este lefekszel aludni a tudatos éned kikapcsol és helyébe lép a tudattalan. Ezért nem érzékeled az időt, míg alszol. Ezért látszik egy álom 10 percesnek ébredés után, miközben 5 óráig tartott. A tudattalan elméd, álmaidon keresztül üzen neked. Minden álom az aznapi eseményeket idézi fel és üzenetet küldd neked a történtekkel kapcsolatban, hogy mit hogy csinálj. Az elméd nagyon sokat küszköd azért, hogy átadja neked az üzenetét, a minimum az, hogy megpróbálod megérteni őket. Ha viszont nem foglalkozol az álmaiddal, akkor valóban nem lesz jelentése, mivel az elméd nem fog tovább küszködni, hogy átadja neked az üzenetét, ha meg sem fogadod.
2014. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem akartam ide írni már,de Legoman (és más is) kikényszerítette.

Tizenegy vagy 12 éves lehettem akkor (hű,de rég volt) mikor utcánk elején tartottam haza.Tőlem balra,egy udvar háza előtt 2,vagy három fekete posztó arcú (pofájú) asszony egy kecskét vezetett. Egyik mondta: "Ne a kecskét vágjuk le,hanem ezt a gyereket." Spuri hazafelé.Úgy felhúztam a nyúlcipőt,mint még soha Ó de nehéz volt futni... Kiáltottam volna,de hang meg egy szál se...

Nagyon rég történt. akkor se tudtam,azóta se,hogy jelent e valamit vagy hogy mit. csak azt,hogy szörnyen rossz álom volt.

Egyébként a rossz álmoknak pozitív jelentése van. Aki többet akar tudni erről,olvassa a Mennyei prófécia c. könyvet.

2014. nov. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Legoman ***** válasza:
:D Nem kényszerítettem ki. Itt a kérdés nyugodtan írhatsz hozzá. :D
2014. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az álmolnak nincs jelentésük. Az álmok a tudatalattiban keletkeznek az érzelmeinkből. Ezek az érzelmek lehetnek tudatosak, illetve tudattalanok is
2014. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!