Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megfejtenétek nekem ezt az...

Megfejtenétek nekem ezt az álmot? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Egy nővel ( nem tudom ki volt), biciklivel mentünk az úton, ő fogta magát, és mondta hogy ő bemegy az egyik házba, és elköszönt tőlem. Én tekertem tovább, a baj csak az volt, hogy nem tudtam hogy hogyan is találok haza, teljesen ismeretlen volt minden. Mentem egyenesen tovább. Az út végénél egy nagyon széles folyó volt, de nem volt rajta híd, csak több stég. Az egyikre én rámentem, és szinte fekve kapaszkodtam, mert úgy éreztem belezuhanok, ( szinte éreztem a valóságban ezt az érzést). Ahogy sikerült eljönnöm onnan, egy másik úton elindultam tovább. Az egy bicikli út volt, és ahogy mentem, sok szénabála volt az út mellett. Némelyiknél száradtak ruhák. Mentem tovább, beértem egy utcába. Ott egyszer csak láttam hogy jön ki egy sárga, szép kertes házból egy férfi, ( akit nem tudom ki volt, nem hasonlított egyik ismerősömre sem), és mondta segít. Adott nekem egy fekete rózsafüzért, aminek mindegyik szemén volt egy aranyozott vékony csík. Mondtam neki hogy ha segíteni szeretne, vigyen inkább haza. Utána már csak arra emlékszem, hogy megölelt, és én puszit adtam neki az arcára, majd egy kisbuszba ültünk, és elindultunk... Nem tudom ezt az álmot hová tenni. Tudna nekem erre valaki megfejtést írni?

2014. dec. 1. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nő vagy?
2014. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2014. dec. 2. 07:47
 3/5 anonim válasza:
Ajánlanám a Nagy Álmoskönyv-et,elég jól le vannak benne írva a dolgok.Viszont pontosan az se tudja megfejteni az álmokat,legfeljebb egy hozzáértő szakember tudná.Meg a neten is lehet keresgélni megfejtések után,bár nem tudom mennyire megbízhatóak.
2014. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" megfejteni az álmokat,legfeljebb egy hozzáértő szakember tudná"

És elárulnád, hogy ez a hozzáértő szakember honnan a búbánatból szerezte a hozzártését?

2014. dec. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Belefogsz valamibe, ami veszélyekkel jár (az ismerős nő jelzi a veszélyt), valamint, hogy ebben a döntésben magadra leszel utalva.

A széles folyó az egy nagy akadályt jelenthet, jelen esetben emberekről lehet szó, még meg sokról. Az, hogy nincs híd, de sok stég van, azt jelenti, hogy senkinek nincs ebben a kérdésben tapasztalata, igazán jó ötlete, viszont osksan az ismerőseid közül seegíteni akarnak.

A rózsafüzér, ami fekete és aranyszínű csík van rajta, és amit férfi ad át, jelzi egy idősebb férfi irántad való érdeklődését, aki elmondása szerint osokat szenvedett, és ami miatt meg is sajnálod, meg mert értékes embernek tartod (ez az arany csík)A száradó ruhák a régmúl szellemeit jelzik, hogy hogyan változol az évek során. Viszont a fekete-arany kombinációja veszélyt, mérget is jelent, lehet, hogy ez az úriember magának is köszönhette a szenvedését.

2015. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!