Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom állandóan az 5...

Miért álmodom állandóan az 5 éve elhunyt kutyámmal?

Figyelt kérdés

sokat megjelenik álmomban, leginkább jó hangulatúak ezek az álmok, orulunk egymásnak.

vagy csak egy árnyalatnyit nyomasztó hogy jééé, újra itt van? hogyhohy "felébredt a kómából"?

egyébként 15 évesen hunyt el ésnagyon szerettuk egymást.

vajon vissza-visszajár hozzám álmomban vagy ezek csak az emlékeim maradványai?


2014. dec. 16. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mért beszélsz úgy róla mintha ember lenne? Egyébként azért álmodsz vele, mert hiányzik, nincs ebben semmi természetfeletti.
2014. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez rossz előjel, a napokban bekövetkező eseményeknek nem fogsz örülni.
2014. dec. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Passiflora ***** válasza:

Gondolom, nagyon sok emlék fűz hozzá, kötődtél hozzá érzelmileg és hiányzik neked.


Az álmaink a tudatalattink nyelve, még ha többnyire szimbolikus formában is. Szerintem ha gyakran megjelenik álmaidban a kutyád, akkor valószínűleg tart még nálad annak a feldolgozása, hogy már nincsen veled.

2014. dec. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

azért beszélek róla emberként mert testvéremnek tekintettem. gyermekkoromban végig velem volt.

uccsó ha ez a feldolgozás része hát elég sokáig tart ez... talán "beteges"

2014. dec. 16. 10:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a kutyád szelleme akar kapcsolatba lépni veled. Ez gyakori ilyen szoros érzelmi kapcsolatok esetén.
2014. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Passiflora ***** válasza:

# 4


Én nem látok ebben semmi "betegeset". 15 évig az életed része volt, szerintem akkor is természetes, hogy álmaidban megjelenik, ha rég megbékéltél azzal, hogy már az örök vadászmezőkön van.


Ha meg ráadásul jó hangulatúak ezek az álmok, "örültök egymásnak", akkor mi lenne ezzel a gond?

2014. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jah, sztem sincs ezzel gond . és tudom hogy majd egyszer valamikor valamilyen formában még találkozunk. talán én leszek egyszer majd az ő kutyája :D
2014. dec. 22. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!