Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha gyilkosságról álmodom,...

Ha gyilkosságról álmodom, legtöbbször mindig beteljesedik! Mi tegyek, szerintetek mi az oka?

Figyelt kérdés

Szóval először elmondom mit tapasztaltam eddig.


Mostanában többször álmodtam gyilkosságról,pl. álmomban egy ismeretlen lénnyel harcoltam ,majd ő levágta az egyik karom,erre én az oldalából hasítottam le egy rész ,és ő szíven döfött.Az az érdekes ,hogy utána még éltem.


Mielőtt ezt álmodtam azelőtt az egyik osztálytársam nagymamája agyvérzést kapott.Mikor ezt álmodtam , aznap mondta az osztálytársam,hogy meghalt a nagymamája.


Pár hete álmodtam ,hogy apukámat megölték, de álmomban még nem halt meg teljesen (?),hanem csak haldoklott,és biztos volt ,hogy meg fog halni.


Aznap meghalt a szomszéd bácsink ,akinek nagy fájdalmai voltak mert (mint később kinyomozták ) tüdődaganatban halt meg.


Tegnap álmodtam ,hogy az öreg kutyánk meghalt , de az álmom végén még élt (???)


Mára pedig meghalt a fiatal (még egy éves se volt) cicám,de nem jöttünk rá mi volt a baja.



Én arra a következtetésre jutottam,hogy álmomban akit megölnek nem hal meg teljesen (?),és mindig annak a ismerőse ,rokona akit álmomban megöltek ( az ÉN osztálytársam,APUKÁM barátja a szomszédbácsi,és a KUTYÁNK játszótársa a cicánk).Ezt én nem értem annyira,de minden este félek ,hogy nehogy valaki meghaljon.Ja ,meg mindig volt valami előre jelzés: a nagymama agyvérzése halála előtt,a szomszéd bácsi fájdalmai,és a cicánk is nagyon rosszul volt még előtte.:(


Én ettől már nagyon félek ,mert most is beteg egy rokonom dédije ,és nem igazán örülnék még egy halálesetnek.... O.o



2015. jan. 3. 13:28
 1/3 anonim válasza:

Amitol felsz,azt vonzod.

Ezt nem ertheted,de mukodik.ha egesz nap agyalsz rajta ,azzal is magadba epited ,es az almod ebbol fog allni.szerintem veletlen egybeesesek

2015. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerinted csak véletlen egybeesés?:) Akkor megnyugodtam.Mondjuk ,nem agyalok egész nap rajta , csak amikor reggel felébredek egy ilyen álomból,már nagyon félek ,hogy ki halt meg.:(
2015. jan. 3. 14:12
 3/3 anonim válasza:
Az, hogy valaki meghal, valós félelem, ami általában mindenkiben, így benned is dúl. Az álmaink a velünk történt eseményekből, gondolatokból, félelmekből, érzelmekből stb. épülnek fel. Így gyakran álmodunk ezekkel kapcsolatban. Mivel ezeknek a félelmeknek egy jó része valós alapokon nyugszik, van rá esély, hogy be is következzen, amit utána az álmodó úgy értékel, mintha megálmodta volna, mindeközben csupán arról van szó, hogy azokról a kérdésekről álmodunk, melyek foglalkoztatnak minket. Téged pedig az első eset után valószínűleg tudatosan és tudat alatt is egyre intenzívebben foglalkoztatott a halál kérdése. Hogy ilyesmi be is következett, csak véletlen egybeesés.
2016. júl. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!