Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egyik éjjel álmodtam egy...

Egyik éjjel álmodtam egy ismeretlen lánnyal akit még sohasem láttam. Nagyon meg szerettem volna neki mondani amit érzek iránta de már a többire nem emlékszem. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Sosem volt még barátnőm és nincs is a környezetemben olyan aki szóba is jöhetne, hiszen ugyanabba a városba járok iskolába és csak az osztályom változott meg, a környezet nem és így jóval kevesebb lánnyal ismerkedhettem meg. Mit ajánlotok hogy több lányt ismerhessek meg?

2015. jan. 4. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl sokat nézed a Lenyűgöző teremtmények c. filmet.
2015. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kár hogy nem is ismerem azt a filmet. :)
2015. jan. 4. 20:27
 3/3 Kim Bo Mao válasza:

Én is álmodtam gyerekként anno egy ismeretlen fiúval akivel végtelen boldogságot és békességet éreztem. Nem ismertem akkor, de úgy éreztem jelentőséggel bír az az álom.

Egyébként kb. 12 évesen álmodtam és álmomban kb 18 lehettem.

20 évesen találkoztam egy fiúval aki ugyanúgy nézett ki mint az álombeli fiú, azóta is ő a párom és úgy érzem ő az igazi.

2015. jún. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!