Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet?

Blani2012 kérdése:

Szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Van egy néha visszatérő álmom,ugyanazon szereplőkkel csak valamennyire más eseményekkel. Részletekre emlékszem belőle:éjszaka van,langyos szellő fúj én pedig az utcán találkozok egy fekete oroszlánnal aki nagyobb mint egy medve.Selymes a sörénye és a szőre. Lehajol hozzám és felsegít a hátára. Üldöznek engem de ő megment. A hátán átugrálunk háztetőkön és elvisz engem egy régi,barátságos szobába. Ott van egy tükör és én elkezdek táncolni. Az ellenségeim megtalálnak de az oroszlán megvéd. A közelében úgy érzem,hogy rátaláltam a lelki társamra,a barátomra. Mindent ő jelent nekem és szinte mintha beleszeretnék.Simogatom a sörényét és a világ legnagyobb nyugalma fog el.

2015. jan. 31. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Narnia?
2015. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Narnia ugrott be:) Amúgy lehet ,hogy pl a potenciális jövendőbelidre utal, akinek mondjuk fekete haja van, és oroszlán a csillagjegye:) (Amúgy nem értek hozzá:S)
2015. jan. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Missi_Key ***** válasza:
67%
Ebből egy érdekes narnia x harrypotter x twilight fanfiction kerekedne
2015. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
valószínűleg az lehet a magyarázat hogy szereted az oroszlánokat vagy pedig az hogy arra vágysz hogy megvédjen valaki vagy hogy félsz valamitől és várod a segítséget :)
2015. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Balasa Bence ***** válasza:

Én is a négyes válaszolóval értek egyet.


Gyakran álmodom állatokkal, köztük egy nagy oroszlánnal is. De higgyétek el, csak külsőleg emlékeztet Aslan-ra, ha szembekerülünk valami sötét alakkal (és sokszor van ilyen) akkor megmutatja a vad oldalát.


Egy másik állatom már sebet is kapott értem, ez a nagyfiú még nem sérült meg olyan súlyosan egy összecsapás során sem.

2022. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!