Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha az álmaimban...

Mit jelent az ha az álmaimban csomószor valamelyik osztálytársammal vagyok (kicsit személyesebb viszonyban)?

Figyelt kérdés
Az osztályomban van pár helyes fiú, de csak ennyit gondolok róluk. Van hogy beszélgetek velük, de teljesen baráti viszonyban és nem is szeretnék többet, mert mindegyikőjük kissé éretlen. :D Még is rengetegszer, szinte már napi szinten álmodok olyat h vmelyik sráccal vagyok. Találkozunk, megöleljük egymást, egymás szemébe nézünk hosszasan vagy akár megcsókoljuk egymást. Egyáltalán nem értem miért, hiszen tényleg nem akarok tőlük semmit ez viszont már kezd kicsit idegesítő lenni. Még is mitől lehet ez? :/ (16/L)
2015. jan. 31. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert akarsz.
2015. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az az oka, hogy a természetes változások miatt párt akarsz magadnak, és ha nincs id senki aki tetszik, önkéntelenül egyre jobban vonzodsz valakihez a környezetéből, es főleg tudat alatt egyre többet gondolsz ra
2015. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem azért mert napi rendszerességgel gondolsz is rá:) ez egy ördögi kör :D
2015. febr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti szeretnél elkezdeni közeledni a másik nemhez.
2015. febr. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt tartják hogy ha valakiről álmodsz akkor ő hiányzik neked,és te valószínűleg azért álmodsz róluk mert tetszenek csak még magadnak sem mered ezt bevallani :D
2015. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!