Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A barátnőm gyakran álmodja...

A barátnőm gyakran álmodja szinte ugyanaz a rosszat, és múltkoriban én is ugyanígy láttam őt az álmomban. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Szóval barátnőm gyakran álmodja azt, hogy egy pozícióban (minden álomban egyforma) a hátán fekszik, és ezt mindig valami rossz öleli körül. Például megverik az álmában, megölik az álmában, az intenzíven fekszik vagy csak szimplán azt látja maga előtt, hogy tönkrement az élete, és hasonlók. Múltkor én is ugyanebben a pozícióban láttam feküdni az álmomban, igaz, nálam semmi konkrét rossz nem történt, de az alapján, ahogyan megbeszéltük, ugyanazt láttuk. Ez nem rendszeres nála, időnként előjön neki, aztán egy jó ideig nem, utána pedig ismét. Miután én is hasonlót álmodtam, eléggé megijedtem, és felmerült a kérdés, hogy vajon mi a fenét jelenthet ez?
2015. febr. 21. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy egy csapat vagytok. Egymásnak segítenetek kell, és oda kell figyelnetek egymásra még jobban. Különben a kapcsolatnak vége szakad. Nem 1-2 nap múlva, de egy idő múlva biztosan vége fog. És az egyikőtöknek se lesz jó, hisz szeretitek egymást. :)
2015. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenki a saját életének ismeretében tudja megfejteni az álmait, mert az álmaink ezekről szólnak leginkább. Én gyerekkoromban gyakran álmodtam pl. hogy kutyák üldöznek, és senki nem segít, illetve a családtagok, rokonok meg sem jelentek álmomban. No, a helyzet az, hogy én azokat az embereket (rokonok, gyerekek, és egy volt tanítónénim) láttam álmomban ilyen kutyák képében, akik folyton piszkáltak, bántottak, megbántottak, nem fogadtak el, és tényleg senki nem állt mellém velük szemben, én meg féltem tőlük.
2015. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!